Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Думки, про які ніхто не питав
Añadido 14 jul. 2024

Думки, про які ніхто не питав

@youneverasked
Número de suscriptores: 10 088
Fotos: 278
Videos: 26
Enlaces: 492
Descripción:
Мої думки, про які ніхто не питав Авторський канал Діми Малєєва YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC20M3T-H-Pv0FPOEfeQJtNQ По питанням - @rude_d
Fuente

Думки, про які ніхто не питав | Знаєте, кожен раз коли я пишу про якийсь прогресс в AI - завжди знаход...

Logotipo de la comunidad de telegram - Думки, про які ніхто не питав Думки, про які ніхто не питав @youneverasked
6 770 Vistas/Alcance 2026-02-21 07:21 Mensaje №858
Знаєте, кожен раз коли я пишу про якийсь прогресс в AI - завжди знаходяться люди, які його, цей прогресс, стараються применшити. Вот це вот вчора я написав пост, про AI який запускався не софтом, а чіпом. Це дає неймовірну швидкість і енергоефективність. Так, чіп запускає наразі дуже маленьку модель - Llama 3.1 8b. Це модель, яку можна використовувати, як локальну модель, хоч на свому телефоні. Вона не знає українською, пише бздури, але досить непогано справляється з генерацією промтів, або з коротким викладом тексту. Ну ви зрозуміли? Модель для дуже специфічних тасків. Коли я про це написав, більшість коментарів почали показувати запити українською мовою, який тупий той ваш ШІ :) Хоча по суті пост був саме про те, що на цій версії ця модель працюю набагато швидше, ніж на будь-якому самому крутому чіпу від NVIDIA.В індустрії є тест: Will Smith Eating Spaghetti. Це тест, який показує наскільки швидко прогресує той клятий ШІ. За три роки від "героїнового приходу" генерація відео зробила неймовірний крок, і тепер з яким небудь seedance 2.0 можна робити короткі кінематографічні ролики. Чи буде рішення AI на чіпах так само прогресувати? Ніхто не знає. Можливо і ні. Але суть прогресу саме не в результаті, а як швидко він може покращувати попередній результат. І чим краще початковий результат - тим більш значущий наступний. В мене іноді виникає думка, що ми зараз знаходимось на етапі, коли багато людей теж проходять тест на людину, яка дуже боїться майбутнього. Це дуже класно видно, коли AI лабораторії випускають нову модель, і завжди знайдеться куча людей, які заставляють ці моделі рахувати букви r в слові strawberry. І з задоволенням пишуть: ага, замінять вони нас. Можливо це якийсь тип копіуму. Коли люди настільки боятсья втратити свій світ, який вони знають, що шукають кожну зачепку, щоб показати, що прогресс не такий вже і прогресс :) І ніби не бачать тих можливостей, які він відкриває. Якщо для того, щоб вас замінити AI треба тільки рахувати кількість букв r в strawberry, то AI вас точно замінить. Не тому, що навчиться рахувати. Не тому, що буде краще робити вашу роботу. Замінить вас ваш же начальник, коли побачить наскільки ви професійно не ефективний :) А прогресс? Якщо він почався - зупинити його вже не можна. Як мінімум історія нам це багато разів вже показала.