Fuente
Думки, про які ніхто не питав | Щось давно я своїми думками не ділився. Нещодавно Укрпошта провела реб...
7 270 Vistas/Alcance
2026-02-07 19:06
Mensaje №835
Щось давно я своїми думками не ділився. Нещодавно Укрпошта провела ребрендінг. Вой стояв такий, що долітало аж до мене, в моєму середовищі без соц мереж. Тепер там рекламна кампанія, до дня святого Валентина, де люди почали сваритись на секзуалізацію школярок. І якщо це докатилось аж до LinkedIn, то уявляю який вой стояв в інших мережах, де люди тим не кремпують. За цим цікаво спостерігати зі сторони: 1. Міністр економіки з задоволенням повідомляє скільки податків платять сайти з відео для дорослих, власник OnlyFans ( доречі українець ) донатить 1 лярд, а українські моделі з цього сайту заплатили більше 50 мільйонів гривень податків тільки в 2024му році.2. В твітер неможливо було зайти, бо куча українських дівчат постять свої оголені фотографії заради донатів. Пам'ятаєте теронліфанс? Еге ж. 3. А в понеділок можна взагалі потонути в ню фотографіях, бо "хтивий понеділок" :) В цілому, я досить нейтрально відношусь до того всього. Життя з такою жінкою я б не пов'язав, але якщо жінкам подобається показувати своє голе тіло - я можу сказати тільки "дякую" :) —— І дуже багато людей в інтернеті виступає за декріміналізацію порно —— Я вот навіть за. Я не дуже розумію, чому по тєліку можна показувати як люди вбивають інших людей, і не можна показувати, як люди роблять інших людей :) А з іншої сторони - ну реально зашквар ж. І всі розуміють в чому, хоч і стараються практикуватись в моральній еквілібрістиці. Доречі, я ото недавно дивився фотки з свого 11 класу, коли ми вперше вибирались десь в клуби - УКРПошта, ще й досить скромно зобразила школярку :) Хоча якби поставили модель постарше ( навіть постарІше ) і було б чудово. До речі, є навіть дослідження, що сексуальна фантазія "школярка" взагалі не корелює з педофілією ( правда зразу скажу, там не велика вибірка ).До чого то я. Люди які не коментують, а просто спостерігають в інтернеті: Я тепер вас зрозумів :) Набагато цікавіше просто спостерігать, ніж сваритись з людьми, які в інтернеті щоб сваритись. Ніби як в дитинстві за дракою алкашів у дворі з вікна спостерігаєш.