Fuente
Думки, про які ніхто не питав | Там цей во - інтернет гудит :) Вийшов персональний асистент - ClawdBot...
7 140 Vistas/Alcance
2026-01-26 18:26
Mensaje №817
Там цей во - інтернет гудит :) Вийшов персональний асистент - ClawdBot.Якщо відкинути вже звичний вой думерів про дати доступ до всього, то це прям дуже зручний агент:1. Можна наконфігурити доступ до різних сервісів, месенджерів і інших систем - і бот буде реагувати відповідно2. Має доступ до браузера3. Запам'ятовує те що відбувалось4. Дозволяє додавати нові скіли і плагіни. Крутиться все на вашому власному компі, і може використовувати локальні LLM моделі ( для багатьох домашніх справ - всякі llama або deepseek чи qwen - будуть в самий раз )Люди вже будують кучу різних воркфловів - починаючи від того, що кажуть боту писати апки віддалено через телеграм чи діскорд з мобайла, закінчуючи аналоги інновацій від великих AI лабораторій ( по типу ChatGPT Pulse ) і так далі. Ну реально можна легко написати задачу асистенту, який буде дивитись ваш мейл, і видаляти спам, або дивитись на ваш календар і планувати вам день. Така собі міні версія Jarvis. Я коли повернусь з тріпа, куплю який небудь Mac Mini і однозначно поселю там свого бота :) Клас!