Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Думки, про які ніхто не питав
Añadido 14 jul. 2024

Думки, про які ніхто не питав

@youneverasked
Número de suscriptores: 10 103
Fotos: 278
Videos: 26
Enlaces: 493
Descripción:
Мої думки, про які ніхто не питав Авторський канал Діми Малєєва YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC20M3T-H-Pv0FPOEfeQJtNQ По питанням - @rude_d
Fuente

Думки, про які ніхто не питав | В 2026му я вирішив повністю викинути з життя Instagram, TikTok, Facebo...

Logotipo de la comunidad de telegram - Думки, про які ніхто не питав Думки, про які ніхто не питав @youneverasked
6 630 Vistas/Alcance 2026-01-05 12:57 Mensaje №778
В 2026му я вирішив повністю викинути з життя Instagram, TikTok, Facebook, Twitter і Threads. І залишити тільки професійні мережі, по типу LinkedIn і Substack. YouTube залишається :) Причин насправді багато. Я зараз в якомусь такому моменті терапії коли багато рефлексую, над тим що бачу, і мене задіває. 1. Я натрапив на пост дівчини, яка показала себе до прийому анти-депресантів і після. До прийому - класична фотографія в залі: гарна фігура, підтянуте тіло, все добре. Після - дівчина, не в залі, декілька додаткових кілограм, але як на мене - вони пасують. В тому тредсі зразу з'явилось ще декілька сотень дівчат, які постили приблизно таке саме. І здавалось, людина до АД постить фотки, які в соціальних мережах котіруються як щастя, успіх, і взагалі - життя прекрасне. Але чомусь дуже багато людей з таким життя приймають таблетки, для того, щоб відчути щастя. Що підказує мені, що вот ті соціальні мережі продають нам стиль життя, який нам то і не потрібен. І ось я, навіть зі своїму постійними детоксами хош не хош, а порівнюєш себе з людьми в мережі. І звичайно - НЕЗАДОВОЛЕНИЙ. Навіть знаючи, що все це - модерований малий кусок життя :) 2. В мережі ефективніше писати глупі речі. Якщо ти напишеш щось розумне, те що має цінність - може отримаєш лайк. А якщо написати, щось що ChatGPT може генерити кілограмами, і до цього додати якусь дрємучу ізотерику - то це, викликає величезну кількість людей, які і лайкають, і не погоджуються, і коментують. Кароче, люди на бздуру, витрачають більшу кількість часу. А саме це і потрібно алгоритмам ранжування. Facebook Files дав нам навіть докази, що анти-ковідні пости викликали набагато більше резонансу, а ніж наукові рекомендації як пережити :) В результаті весь інтернет заповнений неймовірним шлаком, рейдж бейтом, і AI згенерованим контентом. Навіть якщо ти слідкуєш за чистотою своєї стрічки. 3. Я ось це пару тижнів їздив по друзям, дивився як вони живуть, як їх сім'ї. І знаєте - в людей все добре. В них плани на майбутнє, діти в школи, купівля нової машини, і ще куча речей. Коли ти йдеш в інтернет - там все про розлучення, ред флаги в стосунках, проблеми з пошуком роботи, і куча інших речей. Ми колись втікали в інтернет, бо там можна було знайти цікавіше життя, ніж було реальне. Але якось зараз інтернет страшніше, ніж реальне життя. В 2025му я дуже багато сил і енергії витратив, щоб оберігати свій психологічний стан. В 2026му я хочу повернути своє використання інтернету як інструменту професійного зростання. На жаль, ми як люди, і AI з алгоритмами зробив велику кількість інструментів такими, що використовувати їх стає дорожче, ніж ті крихі інформації, які ти звідти можеш отримати. Антисоціальний 2026й!