Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Думки, про які ніхто не питав
Añadido 14 jul. 2024

Думки, про які ніхто не питав

@youneverasked
Número de suscriptores: 10 103
Fotos: 278
Videos: 26
Enlaces: 493
Descripción:
Мої думки, про які ніхто не питав Авторський канал Діми Малєєва YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC20M3T-H-Pv0FPOEfeQJtNQ По питанням - @rude_d
Fuente

Думки, про які ніхто не питав | Люди поділяються на три типи інтелекту… найнижчий — завжди говорить пр...

Logotipo de la comunidad de telegram - Думки, про які ніхто не питав Думки, про які ніхто не питав @youneverasked
7 570 Vistas/Alcance 2025-10-13 05:13 Mensaje №739
Люди поділяються на три типи інтелекту… найнижчий — завжди говорить про інших людей; наступний — обговорює речі; найвищий — розмірковує про ідеїВот ця ванільна фраза, яку сказав Генрі Томас Баклю ( в душі не гребу хто то такий ), але фразу я чув мільйон раз, і чесно кажучи, зрозумів тільки недавно. Ми живемо в дивному світі, де люди в інтернеті люблять пояснювати. Чого вже гріха таїти - я з тих самих людей, який любить пояснювати, на цьому і зробив свій канал на ютубі, та репрезентацію в інтернеті. Але зараз в нас ж є інтернет комісаріат, який дуже часто з'являється, і говорить - робити тобі щось, чи не робити. Мене це завжди дивувало. Бо ніби, якби я не подивлюсь інтерв'ю якоїсь людини - ця думка перестане існувати. Візьмемо до прикладу Маска - ну говорить багато дурні людина. Але з іншої сторони, навіть в бескінечному потоці його дивних думок - часто проскакують дуже розумні. Або Дуров. Чи розділяю я його думки про багато речей - ні? Чи вважаю я Телеграм безпечним месенджером - також ні. Але його ідей доступу до інформації, і свободи слова мені близькі. І якщо відєднати думку, або ідею від людини - життя грає великою кількістю красок. Тут звичайно є дуже велика віповідальність - не пускати в голову багацько дурних ідей, ну але якщо вже пустив - сам дурак. Знаєте, в п'ятницю Трамп сказав дурню, щоб розхитати ринок. Деталі цієї спец-операції ми ще колись прочитаємо, і я впевнений, що Трамп якщо доживе - то буде сидіти. Із-за того, що ринок кріпти дуже впав покінчив життя ( а може і ні ) кріптоблогер про якого я вперше чув. Бо кріпта - просто дуже далека від моїх інтересів. Як кусок мого портфоліо - так, але я не активний трейдер, не сиджу на кредитних плечах і так далі. Для мене це ближче до лудоманії, ніж до трейдингу. Зайшов в Х, і побачив як багато "лідерів думок" твітеру зловтішаються, що людина вкоротила собі віку. І я на 100% впевнений, що більшість з тих, хто вирішив "пожартувати" заради лайків взнала про цю людину тільки в день її смерті. Я шукав для себе слово, яке б охарактеризувало велику кількість людей, які в українській частині інтеренету ( та певно в любій, але в темні місця інтернету я хожу тільки з української сторони ). Я думав про слово "ницість". Я думав про слово "глупість". Але більше за все підходить слово "людожерство" - най мруть всі свої, які нам хоч троха чомусь не подобаються. І я звик до мас. Бо так, напевно, легше переживати кожен день. Але коли великі акаунти почали на цьому танцювать - стало дуже не по собі. Так ось, до чого я. Вам в саму останню чергу треба дослуховуватись до думки людожерів, що вам можна, чого не можна. Що правильно, а що - не правильно. Вони людей їдять. Нехай і віртуально. Тому, оцінюйте ідеї, а не людей. Світ тоді стає набагато цікавішим.