Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Думки, про які ніхто не питав
Añadido 14 jul. 2024

Думки, про які ніхто не питав

@youneverasked
Número de suscriptores: 10 103
Fotos: 278
Videos: 26
Enlaces: 493
Descripción:
Мої думки, про які ніхто не питав Авторський канал Діми Малєєва YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC20M3T-H-Pv0FPOEfeQJtNQ По питанням - @rude_d
Fuente

Думки, про які ніхто не питав | Сьогодні зрозумів, що через пів року мені 40. Ппц. Я ще пам'ятаю, як я...

Logotipo de la comunidad de telegram - Думки, про які ніхто не питав Думки, про які ніхто не питав @youneverasked
8 900 Vistas/Alcance 2025-09-01 03:11 Mensaje №705
Сьогодні зрозумів, що через пів року мені 40. Ппц. Я ще пам'ятаю, як я коли почав працювати - був наймолодший в командах, в яких я був. І якось дуже швидко, коли я йшов по офісу софтсерву до мене почали звертатись на ви. Ясне діло, що коли 40 бахне - я зроблю відео, на кшалт "мені 40, щоб я сказав собі в 30". І чесно кажучи - сказати є багато чого :) Помилки на яких ми чомусь вчимося дуже дорогі: починаючи від того, що легко порахувать - гроші, закінчуючи час, який взагалі важко перевести в щось обчислюване.Але, що я точно за собою помітив наближаючись до цієї страшної цифри ( ой блядь, дітям своїм росказуй, що вік то тільки цифри. ти можеш відчувати себе на 25, але коли тобі 40 - всі знають, що тобі 40 ) я змінився. Напевно, змінилось просто те, як я живу в світі інших людей:1. Я не сперечаюсь з людьми в інтернеті. Майже. Я можу не погодитись, але сперечатись після двох-трьох аргументів - я не буду. В інтернеті майже немає адекватного діалогу :) В менеджменті є така штука, як conflict negotiation - і це не про те, щоб взнати хто правий, а хто не правий. Це про пошук рішення, в якому всі менше незадоволені. 2. Я не рятую людей. Я собі шось пишу, те що працює в моєму випадку, і якщо людина хоче - вона це прочитає і спробує. Може це спрацює в її випадку. Але я завжди пишу про те, що працює для мене. Точно це не 100% метод. І не сперечаюсь, з людьми які кажуть, що то не працює. But it works on my PC :)3. Рецепт свого щасливого життя: живи як тобі хочеться, і не роби життя інших людей гірше. Це насправді дуже дивно, бо як виявилось, те що тобі дає спокій, і можливість рости, розвиватись, і покращувати своє життя - дуже схоже на ванільні цитати з картинок в інтернеті, які ВСІ НАЛЕЖАТЬ СТЕТХЕМУ. Іноді аж здається, що якщо 10 заповідей в Біблії людству видало палаюче дерево, то зараз інтсрукції для життя розповсюджуються через меми :)