Fuente
Думки, про які ніхто не питав | І так, мені апрувнули доступ до бразера Comet від Perplexity. Сталось ...
8 840 Vistas/Alcance
2025-07-31 10:51
Mensaje №685
І так, мені апрувнули доступ до бразера Comet від Perplexity. Сталось це досить неочікувано, але приємно.1. Як сталось?В мене є підписка на один з найкращих блогів про технології - Pragmatic Engineer. Ціна підписка - $150 на рік. Але воно дійсно того варте. І тут в них колаба с Perplexity - просто так видали на рік Pro версію ( вона на секунду коштує $200 на рік, Perplexity я люблю, кароче підписка вже окупилась )Comet - це новий браузер від Perplexity, який доступний зразу тільки через Max підписку ( яка коштує $200 на місяць ). Але мене щиро давила жаба ще й за це стіки грошів платити, бо мені вже страшно сісти і підрахувати кіко грошей я плачу нашим майбутнім цифровим володарям. Але з Pro можна додатись до вейтліста, що я і зробив. Неочікувано мене апрувнули через два дні, і я оце тепер можу гратись. 2. Чим він класний?Під капотом - там Chromium, тому функціонал повністю хромівський. Але є асистент зразу інтегрований в браузер, який можна викликати і він може брати керування над браузером. Як я поки що користувався: а. Зайшов на сайт де шось купить, і в тому самому вікні попросив агента знайти промокоди - 5% знижки на халяву, не відкриваючи нових табів. Дуже зручно.б. Зайшов на великий рісерч, знов попросив дати коротку вижимку, і оп - маємо + додаткові референси, де це все можна перевіритив. Зайшов на YouTube - можна попросити швиденько переказати ключові теми відосаг. З того, що дуже зручно : можна підключити агента до своєї поштової скринькі, і навіть не заходячи в неї задавати питання по типу: глянь лист від Україньского посольства, і скажи в якій годині можу зайти і забрати паспорт. Можна питати розклад своїх літаків, чи коли ти забукав готель. Що не зручно: пошук за замовчуванням Perplexity і він мені вивалює результати на тайській мові коли щось шукаю через адресну стрічку ( хоча можна переключити назад на Google ). Це можна пофіксити але троха ліньки :) В результаті: мені здається це майбутнє браузерів, де з інтернетом можна взаємодіяти, і зовсім не бачити рекламу.