Fuente
Думки, про які ніхто не питав | Десь тиждень назад обіцяв вам чесний фідбек на окуляри Roka, які блоку...
10 000 Vistas/Alcance
2025-05-03 08:50
Mensaje №584
Десь тиждень назад обіцяв вам чесний фідбек на окуляри Roka, які блокують синє і зелене світло. Що мало б привести до того, щр засинаєш набагато краще. В мене звичайно з'явився пацієнт, який цю проблему знищив з першого разу, і тепер заснути я можу в обід, ввечері, за сніданком, і навіть під час перегляду серіалу з ним. Якщо проблеми зі сном - дуже рекомендую, лікує все це в 10 з 10 випадків :) Якщо проблем зі сном немає - то будуть, але сон стане набагато солодкішим :)Але все ж таки декілька днів я зумів їх потестити. В інтернеті говрять різне, хтось каже що це обман, хтось каже, що це науково доведене ( blue, red ). Так ось, мій не науковий тест.Та штука працює. Я вдягав їх перед сном, приблизно за годину, і буквально через 45 хвилин я хотів спати, як в дитинстві перед тим, як в школи вставати. Whoop показав покращення мого сну з 61% до цілих 80%, суб'єктивно став краще себе почувати, і прокидатись з більшою кількістю енергії. Окуляри Roka - працюють, але не будьте, як я, хто купився на рекламу і колабу з Хуберманом. В інтернеті можна купити такі самі окуляри в рази дешевше, і діяти вони будуть ( якщо на вас будуть ) так само :)