Fuente
Yevhen про криптовалюту💎 | Промка від ApeX Protocol з пулом 100,000 $APEXApeX Protocol - це децен...
290 Vistas/Alcance
2025-09-27 10:00
Mensaje №4255
Промка від ApeX Protocol з пулом 100,000 $APEXApeX Protocol - це децентралізована деривативна біржа (DEX). ApeX Protocol був першим проєктом, який потрапив на Bybit Launchpad 2.0 (коли ще $MNT був $BIT 🖖).Вирішив написати про ApeX Protocol, адже нещодавно CEO Bybit Ben Zhou зробив твіт: "Mantle X Apex. Big things are coming!", а також сам Mantle згадав проєкт у себе в твітері. Це може свідчити про підготовку чогось масштабного, мабуть 🤟. До речі, після цих згадок у Twitter токен $APEX зріс ~800%.Сьогодні стартує цікава промка від ApeX Protocol, в якій перші 3k нових користувачів зможуть отримати по 20 $APEX (~40$).Що робити:• Перейдіть за посиланням та підєднайте свій гаманець• Внести свій перший депозит мін. 100$• Зробити торг на 1,000$Важливо:• Депозит має залишатися на балансі не менше ніж 48 годин.• Зараховуються тільки кошти, внесені протягом періоду промо.• Нарахування $APEX відбудеться протягом 5 робочих днів після завершення акції.• Виведення коштів з ApeX Protocol може тривати до 12 годин.📆 Період активності:➫ початок 27 вересня 10:00 UTC 💭 Посилання на джерело🎥 YouTube|✈️ ЧАТ|✈️ Airdrop група|🐦Twitter/X