Fuente
Kafidova in the artland | Знижки на мистецтво - це, імхо, погана ідея Всім молодим авторам та ав...
577 Vistas/Alcance
2026-02-12 13:21
Mensaje №3029
Знижки на мистецтво - це, імхо, погана ідея Всім молодим авторам та авторкам раджу цього не робити. Час від часу бачу серію знижок у сторіз, ще ціна зазвичай дуже низька, типу 2000-4000 грн за достатньо складні технічно роботи або достатньо великі, за живопис якийсьУ 99.9% проблема не в ціні - а в тому, як ви пояснили цінність і чи пояснили її взагалі. Я тільки що прогортала сторіз на яких було фото роботи + прайс. Тексту ніякого, ходу думки теж, розʼяснення, чи концепції, чи хоч чогось. Це не має бути фіксований формат, який ви побачили десь у когось, але це має бути правдиво відносно того, що ви хотіли зробити. Іноді працюють дуже щирі абстрактні тексти, іноді дуже документальні і фактичні, академічні, артспік комусь подобається, комусь ще щось. Я завжди повторюю, головне правило ведення будь яких соцмереж (якщо ви хочете з них щось отримувати, бо може ви по фану це робите ) - це дати можливість людям вас любити Для цього з ними треба говорити, взаємодіяти, для цього іноді треба постити щось, після чого від вас відпишуться купа знайомих і прийде багато незнайомихВи крутікі!!!