Fuente
Ясині меми 🌿 | #УкрТґ | Якщо чесно, то я дуже сподівався на те, що ця історія вигадана. Або вс...
508 Vistas/Alcance
2024-10-03 16:02
Mensaje №1900
Якщо чесно, то я дуже сподівався на те, що ця історія вигадана. Або все перевернули з ніг на голову, переплутавши фото та події. Або ще щось. Що завгодно окрім того, що можна підкреслити однією фразою… «Та це ж якийсь ПИЗД@ЦЬ». Відкрив сайт Офісу президента. Подивився офіційні фотографії. І стало зрозуміло, що ні… не вигадано нічого. Сидять хлопці на візочках. Закутані в ковдри бо на вулиці на травень місяць і слухають потужну річ найвеличнішого полководця сучасності. Скільки вони в тих візочках чекали, коли приїде, а потім вже прийде ВІН, можна тільки здогадатись?!Військові.На візочках.Сидять. Чекають.Коли їм двинуть потужну річ.Хер його знає, як до цього відноситись. У мене з нормальних слів, тільки «в» і «на». Цікаво просто, а хтось з цих, поважних та потужних сидельців Банкової в курсі, про щоденні побутові умови в яких лікуються бійці? Мається на увазі ті, хто не може пересуватись без сторонньої допомоги? Чи є в їх відділеннях зручні інклюзивні душові? Із гарячою водою? Ну щоби можна було ПРОСТО помитися. І не просто також. Хоч щодня приймати душ, тому що це люди! Живі люди. Які на війні прикривали та прикривають вас. Підніміть свої потужні дупи, приїдьте в шпиталь без попередження, та зазирніть в кожну шпарину кожного відділення. Щось мені підказує, хтось буде, мʼяко кажучи здивований. А у когось можуть захитатися погони… І за це, хлопці вам скажуть, дякую. Саме це важливо! Надважливо, бл@дь! А не ваші виступи а-ля постсовкове 9 травня. Бо за день до свята ветерани нах@й нікому не були потрібні. І наступного дня після свята, також! p.s. На коліно перед хлопцями, (як кривлявся на стадіоні), хоч став? Чи всі понти так і залишились на тому стадіоні?