Fuente
Ясині меми 🌿 | #УкрТґ | Приблизно так я бачу діалоги про розсаду з людьми, у яких вони дізнают...
496 Vistas/Alcance
2026-04-24 16:16
Mensaje №2208
Приблизно так я бачу діалоги про розсаду з людьми, у яких вони дізнаються, що треба субстрат з 4 компонентів, лампа, підігрів, достатня тара і тд:Одного разу зустрічає вовк чоловіка в лісі й просить його:– Дай мені хліба!Дав йому чоловік хліба. З’їв вовк, облизався. Дуже смачним здався йому той хліб. От він і каже чоловікові:– А що треба зробити, щоб і я завжди хліб мав? Навчи мене!– Добре,– згодився чоловік і став вовка навчати. – Спершу треба землю виорати...– А як землю виореш, то вже можна й їсти?– Ще ні. Потім треба жито посіяти.– А як жито посієш, то вже можна буде й їсти?– Ще ні. Треба почекати, поки воно виросте.– А як виросте, то можна вже й їсти?– Ще ні. Треба скосити.– А як скосиш, то можна вже й їсти?– Ще ні. Треба змолотити.– А як змолотиш, то вже можна й їсти?– Ще ні. Треба змолоти.– А як змелеш, то вже можна й їсти?– Ще ні. Треба хліб спекти.– А як спечеш, то вже можна й їсти?– Можна.Подумав вовк, подумав і каже:– Краще я хліба й не пектиму, якщо так довго треба чекати. Коли й досі без хліба обходився, то й далі проживу без нього.