Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Ярослав
Añadido 14 jul. 2024

Ярослав

@yaroslavchenko86
Número de suscriptores: 1 235
Fotos: 2,550
Videos: 257
Enlaces: 518
Descripción:
Ярік бачок патік А це мій ютубчик https://www.youtube.com/c/Ярослав_86

👥 Número de suscriptores

1 235
Promedio/Día:: +1
Promedio/Tiempo:: +10
Promedio/Mes:: +27

📊 Mensajes por Día

2
Último día: 5
Promedio semanal: 3.3
Promedio por día: 2

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 810 26-04-07 17:10
Досі не розумію чого багато фанатів ТЕС так агряться на той прорив дракона) В Дагерфолі було 6 можливих кінцівок і сценаристи вже в Моровінді, через лорні книжки, пояснили Проривом Дракона, що всі кінцівки сталися одночасно. Люди кажуть це лінь, відсутність таланчу чи хз шо ше. Але ж це буквально протилежність всього цього. Розробники запарились, ввели у всесвіт нове містичне явище, яке по лору було ще кілька разів до подій Дагерфола. Але сценаристи ніколи і нігде більше ним не пояснювали якісь неоднозначні події Ну типу запарились, а могли б наче в 95% ігор просто обрати одну найбільш хорошу кінцівку, або тупо не згадувати події попередньої гри у продовженні і все. Наприклад в Дізонорді, із декількох сценаріїв закінчення, обрали канонічним найбільш добрий. Або у відьмаку 3 тобі дають обрати чим закінчилась попередня частина. Але цей вибір впливає тільки на те чи буде в тебе доп квест від відьмака Лето. Короче не розумію всіх цих ракових мемів і чого така агресія в сторону того прориву, але вже як є
👁 714 26-03-01 22:11
Мені вже навіть якось незручно знов писати про Старфілд, але є ще один момент який мене добряче роз'їбав.Бетезді мало того факту, що вони зробили на тисячу планет всього буквально 53 аванпоста з ворогами, так щей цих ворогів буквально ДВА.Костюми міняються звісно, але електрики, спейсери, вояки дому варун і тд, мають всього два паттерна поведінки, для стрілкової і холодної зброї. Анімації смерті, удари в ближньому бою, анімація при критичному попаданні в голову, повзання рачки при низькому хп і навіть відбивання куль сокирою...АБСОЛЮТНО ІДЕНТИЧНІ.Цебуквально два гуманоїдних ворога. На відеоряді у відосі буде все видно. Прикол добрячий звісно.🫠 Може я б такого безстидства і не побачив, але я задрочив секіро, елден рінг і сілксонг, тож хочу чи ні, а в видрочуванні паттернів атак ворогів шарю. Не витримав і це написав бо вже півтори години літаю по рандомних планетах в пошуках ворогів і до бази треба перти по 5хв в повній пустоті, щей попадаються постійно тільки їбучі електрики хех. Виговорився, добраніч😁