Fuente
YARIMA | І до речі, от ця тема шлюбу і сімʼї для мене дуже цікава і важлива, і ...
398 Vistas/Alcance
2026-01-08 14:16
Mensaje №2203
І до речі, от ця тема шлюбу і сімʼї для мене дуже цікава і важлива, і я щиро вважаю, що в мене на неї досить незвичні погляди, як для загалу або можливо просто це відрізняється від того, що я чую від своїх знайомих Я за те, щоб чоловік забезпечував, а жінка займалась, чим хоче, і брала гроші з тумбочки💅🏻 але так само, якщо я закохалась/закохаюсь у людину без того рівня заробітку, де він зможе забезпечувати мене і нас цілком, скоріше за все, це не стане для мене фактором, чому варто «задуматись» або «відкласти» перехід на новий етап.Я все ще вважаю, що чоловік, як і жінка, заслуговує на сюрпризи, подарунки, знаки уваги. Побачення створюються не лише НИМ для НЕЇ, дорогі подарунки - не лише для жінки, чоловік не обійдеться. Мені не подобається, коли про чоловіків говорять як про «тюбіків». На планеті є дуже багато дебілів і вони не заслуговують пощади (на моєму досвіді було більше бидла, аніж нормальних чоловіків), але я не дуже згодна, коли всіх місять в одне тісто, бо є такі солодульки як мій хлопець!!!!!!!!!!!! Це вже доводить, що Земля оновлюється!!!!!!!!🤣🤣🤣🤣🤣