Fuente
Янович | Демографічні настрої в соцмережах топ.Треба рожать, бо треба демографі...
5 450 Vistas/Alcance
2026-06-17 12:27
Mensaje №2691
Демографічні настрої в соцмережах топ.Треба рожать, бо треба демографію рятувати. Але не в Україні, бо тут війна, а батьки, які народжують під ракетами - егоїсти, які прирікають своїх дітей на біду. Але в Україні теж треба, бо мігрантів завезуть, а ми не хочемо мігрантів. Тому треба рожать. І не ний, що тобі важко - бо кому щас легко? Всім важко!Шо? Важко, бо грошей нема? Так а нашо ти без грошей народила? Сама винна, дура. Рожать треба, коли є гроші і своя квартіра. Бо інакше це безвідповідально. Бо потім тільки «дай, дай». А чого хтось має давати шось? Ніхто тобі нічого не винен, це твій вибір. Сама хотіла.Але діти треба, бо треба економіку розвивати. Тепер просто не виходь з тими дітьми нікуди, бо заважають. Кричать оце, бігають, плачуть. Треба чайлд-фрі готелі. І поїзди. І кафе.Але куди тобі треба взагалі, можеш без кафе обійтись. Ну ти ж казала, що грошей нема. Шо? До лікаря? Ну їдь в автобусі, це дешево. Тяжко? Ну тобі місце вступати ніхто не повинен, купи собі машину. Нема машини - не рожай. Це ж ясно давно.Не вмієш водити? Ну виклич собі таксі. Але в таксі тобі ніхто дитяче автокрісло везти не зобовʼязаний. Тому сама винна, дура, не треба було рожать. Хай тобі чоловік помагає. Бо робить дитину він вмів, а забезпечувати не вмів?Чоловік в армії? Так а нашо тоді рожала, це ж як безвідповідально! Оце понарожають, а потім оце сироти. І взагалі - дитині треба батько, щоб був поруч, а не десь там. Сама винна, дура.Але так то треба рожать, бо всі своїх дітей вивезли закордон, а не буде дітей - не буде грошей в економіці. І пенсій не буде. І не буде кому робити. Тому треба багато дітей. Всі мають по двоє-троє родити. Бо демографію треба рятувати. Але не в Україні, бо тут війна…