Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Янович
Añadido 07 ene. 2022

Янович

@yanovych
Número de suscriptores: 15 042
Fotos: 982
Videos: 266
Enlaces: 652
Descripción:
Тут щось, що якимось чином, в тій чи іншій мірі, торкається і цікавить мене.
Fuente

Янович | Я дуже часто злюся/розчаровуюся/не розумію/кричу подумки на людей в ст...

Logotipo de la comunidad de telegram - Янович Янович @yanovych
6 640 Vistas/Alcance 2025-09-13 08:24 Mensaje №1825
Я дуже часто злюся/розчаровуюся/не розумію/кричу подумки на людей в стрічці. Так, це моя стрічка.Якимось чином мені її формують алгоритми. Проте, я щиро дивуюся, звідки у людей стільки сил/натхнення/часу/жовчі. - Чому когось турбує те, як хтось живе своє життя?- Чому інші вважають за потрібне весь час розписуватися у меншовартості потураннями, що «я не буду дивитись укр контент, бо він фу», приводячи в приклад щось дуже однобоке і першоасоціативне?- Чому важливо знайти більш кардинальний погляд, аби зібрати охоплення, а не лишитися собою і спробувати розібратися глибше? - Чому всі навколо підараси, а тільки я дʼАртаньян?- Чому у людей загалом є на це все час? Чому вони за власною згодою його в інвестують?Можливо, я занадто багато прошу. Але, якщо:- у вас вийде подумати хоча б хвилину перед тим, як написати щось гнівне чи саркастичне - бачачи нестачу чогось в інфопросторі чи ніші ви не заявите про своє «фе», а поставите собі питання чому так або ж задумаєтесь навіть створити в цю прогалину щось вартісне- зустрічаючи щось щире - підтримати дією, а не просто мовчазним лайком (що теж чимало, проте зазвичай розганяється і витрачається енергія та час активної взаємодії з чимось брудним, злим, низькопробним). Тоді я певен, це зробить нас трішечки краще.