Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Нагорняк
Añadido 06 ene. 2025

Нагорняк

@yana_horniak
Número de suscriptores: 3 204
Fotos: 426
Videos: 93
Enlaces: 178
Descripción:
Канал від Макса Нагорняка (Bezodnya Music) Де буде про все впідряд! Але багато дивних і розумних думок про музику… а ще футбол, кіно, формулу 1, ігри і всяку фігню
Fuente

Нагорняк | Допитливість і жага до чогось нового, необґрунтовано хайпового, привел...

Logotipo de la comunidad de telegram - Нагорняк Нагорняк @yana_horniak
4 450 Vistas/Alcance 2026-01-24 11:05 Mensaje №604
Допитливість і жага до чогось нового, необґрунтовано хайпового, привели мене вчора на концерт DREVO.Компаньйонами у цьому музичному дійстві була компанія у вигляді Влада Лагоди та подружжя Гоців.Жодних очікувань я не будував - просто цікаво було глянути на аудиторію Древо та на те, як він тримається на сцені.Відбувалося все це в клубі ATLAS, який останнім часом не балує якісним звуком. Цей раз не став винятком — це найгірший концерт за звуком, який я чув за останні 5 років. Такої какафонії мої вуха ще не чули. Наслідок - закладені вуха на весь вечір, що відпустило тільки сьогодні зранку. (У моїх супутників по нещастю - те саме, як і у підписників у коментарях під постами про концерт виконавця.)ATLAS твердо тримає марку по «ЗВУКУ», де можуть посперечатися за якістю хіба що з Теплим Ламповим. Але менше з тим.Аудиторія Древо дуже різношерста (від малого до старого) з ухилом у дорослого слухача 30+. Видно, що для них музика виконавця - це фон: їм цікавіше було гепнути на барі й потанцювати в колі з друзями чи родичами, не спостерігаючи за тим, що відбувається на сцені, та іноді зафільмувати це на телефон.Віджеїнг і світло концерту були простими: заливка в один колір і фірмове лого артиста.Музиканти, які супроводжували надривний спів Древо, без особливої залученості в концерт робили свою справу.Я сприймаю матеріал артиста як рофл-поп, і мого самонавіювання вистачило виключно на 15–20 хвилин. Далі одноманітні пісні з однаковими рифами повернули в реальність. Де Древо з лютим пафосом штовхав між піснями незв’язні фрази, підкріплюючи це все вигуками «Україна!!!». Рівень внутрішнього крінжометра зашкалював.На мою думку, виною всьому те, що артист дає у всьому «плюс», тобто перебільшує. Маючи доволі впізнаваний, насичений тембр, який уже є його головною зброєю, він наче хоче гіперболізувати свій виступ ще більше іншими якостями. І коли це змішується в коктейль із яскравим тембром, треками з надмірною кількістю образів, пафосом між ними, розмашистими рухами на сцені та звуком, що ріже вуха, - це все перетворюється на крінж і карикатурність. Наче тебе завалили всім, чим тільки можна.Впевнений, що більшість цього - від юності Максима, і далі, за логікою, велика кількість концертів відшліфує це в щось більш витончене. Принаймні маю на це надію. Бо треба бути довбнем, щоб не визнати: ця людина має талант. Просто його треба огранити.І перейдемо до найдивнішого - побудови програми Древо. Поміж другорядних хітів посеред концерту починається блок зі «Смарагдовим небом», «Генгста» та «Енкарапістою». Що, ви думаєте, після цього зробили люди? Звичайно, пішли! 1/4 залу після цього блоку поїхала. А на секундочку - це була тільки половина концерту. Впевнений, над цією складовою ще можна попрацювати.Кількість людей на заході була величезною - думаю, був дійсно солдаут. Але після такої кількості хітів очікуєш точно не тисячний майданчик, а як мінімум Stereo Plaza. Цікаво, чи зібрав би він її повністю.Найближчі рік-два не маю сенсу ходити на концерти цього артиста. Думаю, після тривалої перерви буде цікаво оцінити зріст Древо.Наразі концерт Древо в ATLAS на: 4,5/10.