Fuente
Я керую | Чи можна залишитися шанованим керівником після корпоративуМоя відповід...
337 Vistas/Alcance
2024-12-29 15:13
Mensaje №48
❓Чи можна залишитися шанованим керівником після корпоративуМоя відповідь - ТАК! Слід лише дотримуватися певних правил: 1️⃣Це не свято, це робота! Так, як би сумно це не звучало. Ви всього лише частина цього свята, причому не найприємніша. Не сперечайтеся! Так, ви команда, так, вони вас обожнюють, так, люблять і поважають, так, і ні. Навіть якщо це і так, то для вас нічого не змінюється! 2️⃣ Випливає з першого - тримайте себе в руках! Стосується це алкоголю і жінок\чоловіків. Немає нічого трагічного в тому, що начальник у танцювальному конкурсі виконав нижній брейк і замість тосту зачитав реп. Це тільки додасть вам поваги в особі підлеглих. І навіть харизми трохи, але тільки в одному випадку - ви будете тверезим. Точніше тверезішим за більшість присутніх. Якщо складеться зворотна ситуація, і ви опинитеся п'янішим за більшість присутніх і виконаєте все те ж саме, то це послабить ваш авторитет. «Плюс» у тому, що швидше за все ви станете зіркою YouTube або, як мінімум, корпоративного чату. Ну, а жінки нехай люблять вас на відстані. Службові романи мають місце бути, але на моїй пам'яті немає жодного, який приніс профіт учасникам. Найчастіше все навпаки - розбиті серця, надії, звільнення, розлучення, пияцтво, деградація і ось уже безхатько, колупаючись у смітнику біля метро «Шулявська», згадує, як добре йому було з бухгалтеркою Оленою на новорічному корпоративі торік...