Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Андрій Серган (XoXoL)
Añadido 06 dic. 2025

Андрій Серган (XoXoL)

@xoxolandreii
Número de suscriptores: 5 970
Fotos: 57
Videos: 162
Enlaces: 133
Fuente

Андрій Серган (XoXoL) | Історія проста і зрозуміла ( не зовсім проста і зовсім не зрозуміла ) ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Андрій Серган (XoXoL) Андрій Серган (XoXoL) @xoxolandreii
10 400 Vistas/Alcance 2025-04-11 07:11 Mensaje №273
Історія проста і зрозуміла ( не зовсім проста і зовсім не зрозуміла ) Вадим Сухаревський — усі, хто “в темі”, чудово розуміють, чому саме його поставили на цю посаду і як це сталося.Спробую коротко перерахувати ключові причини. Якщо щось пропустив — доповніть або виправте: 1. Потрібно було відбілити і пом’якшити зняття Залужного.Це рішення викликало бурхливу реакцію суспільства, тож треба було зробити його максимально «гладким».Зроблено. 2. Потрібна була людина, яка зможе з нуля побудувати структуру і новий рід військ — завдяки власному авторитету, професійній команді та підтримці волонтерів.Це мала бути фігура, яку поважають як в армії, так і в суспільстві.Зроблено. 3. Потрібно було, щоб до нового формування йшли новобранці.Люди не йдуть на гарну назву — вони йдуть до тих, кому довіряють.Зроблено. ⸻Але є одне “але”. І саме це «але» — те, чого не врахували наші “боги з Олімпу”.Ось що справді зламало їхню схему: • Не врахували, що рейтинг і медійність генерала виростуть настільки, що це почне бити по їхньому самолюбству.(До речі, звання Сухаревському досі офіційно не присвоїли, але для мене — він давно ГЕНЕРАЛ. Заслужено.) • Не врахували, що він не дозволить красти і не понесе «жирний шмат пирога» на поклон тим, хто сидить на вершинах і хотів би розпоряджаться грошима, виділеними на СБС. • Не врахували, що він пропускатиме до роботи тільки тих виробників, які реально дають результат — по честі й совісті. А не «кумів», «партнерів» і «своїх» з мертвою продукцією. • Не врахували, що він боротиметься за своїх людей і свою команду, і це стане причиною переходу 59-ї бригади в СБС. • Не врахували, що “любимим племінникам”, кума́м, свата́м обіцяні посади в СБС виявляться недоступними — бо Борсук сам вирішує, хто буде в його команді.⸻Що робитимуть “боги Олімпу”? • Спробують мʼяко зняти, запропонувавши іншу посаду.🔴 Думаю, що не погодився. • Шукатимуть слухняного кандидата, який візьме під себе фінансові потоки. І тоді потече “фінансова благодать” — у вигляді відкатів та чемоданів “подяки” за посаду.🔴 Думаю, що вже знайшли саме того, хто буде нести.А це, як на мене, і є головна причина всього, що зараз відбувається.