Fuente
🚗🇺🇦 Wndrvan: vanlife, подорожі, Астурія Asturias Астурыя 🇪🇸 | Щороку в понеділок після Великодня в сусідньому Авілесі проходить свят...
228 Vistas/Alcance
2025-04-22 13:32
Mensaje №3705
Щороку в понеділок після Великодня в сусідньому Авілесі проходить свято Comida en la Calle — “Обід на вулиці”.У цей день в місті офіційний вихідний: на центральних вулицях і площах влада виставляє столи, а люди приносять їжу та напої й святкують у великих компаніях. Грають діджеї, між столами (а ввечері, можливо, й на столах) запалюють оркестри, люди танцюють просто неба.Місця можна зарезервувати безкоштовно. Загальна довжина столів сягає 5 кілометрів, а участь беруть до 15 000 людей.Бувають події, які дають стільки позитиву, що я насичуюся ним на кілька днів наперед (якісне спілкування діє так само, до речі). Коли бачу стільки людей, які отак щиро святкують, я забуваю про час, голод і не хочу нікуди йти. Якщо я хочу зрозуміти щось про суспільство — я дивлюся, як люди взаємодіють, чи виглядають вони щасливими і як ставляться до собак)) В Іспанії це наразі бінго 🧡Часто в такі моменти в подорожах думала: «От би тут (по)жити!» Але вперше ми настільки близькі до того, щоб матеріалізувати це бажання… 🤞