Fuente
візьМЕМ | А чому б не попросити Зеленського намалювати зебру? Це прозвучить як й...
7 400 Vistas/Alcance
2025-11-06 12:53
Mensaje №16843
А чому б не попросити Зеленського намалювати зебру? Це прозвучить як йобаний сюр, але будь ласка, прочитайте до кінцяВ звʼязку з війною в Україні щодня зʼявляються люди з обмеженими можливостями: на кріслах колісних, милицях або протезах.Здавалось би, що в таких умовах, держава має робити все, аби пересування по місту було максимально комфортним для всіх. До прикладу дублювати підземні переходи наземними: це значно дешевше ніж єбашити усюди ліфти в підземку або робити довжелезні пандуси. ПРОТЕ. Вже 2 роки поліція міста Київ блокує створення наземного переходу біля метро Університет. 2 РОКИ. І зараз стало відомо, що блокує не просто поліція, а особисто Міністр Внутрішніх Справ.Ви просто сука вдумайтесь.МіністрВнутрішніхСправБлокує створення НАЗЕМНОГО ПЕРЕХОДУ БЛЯТЬВ столиці країни де ЄБАНУТА кількість людей є маломобільнимиВ звʼязку з тим, що Зеленський та перша леді увесь час кажуть про важливість інклюзивності, моя знайома вирішила запустити петицію безпосередньо до президента. Будь ласка, витратьте 30 секунд та підпишіть. Це дійсно важливо.https://petition.president.gov.ua/petition/254664