Fuente
Marta Chernychka. Business & Technologies & VC | Це дуже повільний і дуже ризиковий шлях, і також він вимагає великих і...
622 Vistas/Alcance
2025-11-09 18:02
Mensaje №852
Це дуже повільний і дуже ризиковий шлях, і також він вимагає великих інвестицій з самого початку запуску продукту – тому його мало хто і обирає🏆.Грати на інстинктах людей замість того, щоб давати сенси🥁. Моя мабуть найулюбленіша тема, це наскільки сильно бренди останніми роками зациклились на тому, щоб апелювати до сенсорики людей🎲. Зокрема, одним з трендів є те, що товари, які ви випускаєте, мають нагадувати їжу, навіть якщо таку асоціацію важко провести🧩. І от всі повально вводять в асортимент товари зі смаками трендових солодощів, фруктів, їжі і т.д.🚀 Зокрема, величезна кількість (якщо не всі) косметичних брендів просуває свої продукти тільки так📱. За цим всім стоїть бажання апелювати до темної сторони бажань споживача – наприклад, от ти хочеш шоколад, але його не можна, бо будуть кілограми – а от блиск зі смаком шоколаду тобі можна⚖. Мені здається, що (1) найкращий спосіб виділитись - це не вписуватись в існуючий тренд, а спробувати придумати новий (навіть провальна спроба придумати щось нове – це краще, ніж ота безкінечна копірка, на яку споживач вже навіть не ловиться)💎, а взагалі (2) апелювати до мозку споживачів, а не до шлунку чи інших органів чуття💊. Споживач повинен чітко розуміти, чому він до вас повернеться (а не до іншого бренду)🧬. Пам’ятайте, що на блиск зі смаком мандаринового конфетті споживач може прийти до вас, але це не буде достатньою причиною для його повернення🛎. Або ж якщо у іншого бренда з’явиться мандариновий блиск, чому тоді споживач повинен прийти до вас🔑? І що ви в такому випадку скажете інвесторам вашого бізнесу (якщо вам хтось давав гроші на розвиток) – любі друзі, вокзал-базар, закриваємось🛍?В усьому, що я вище писала, насправді прослідковується одна нитка моралі🪄 – будь-якому бренду потрібна стабільна бізнес-модель🪩. Бо в погоні за дуже швидкими грошима чи результатом можна втратити довгострокову перспективу і навіть зламати довіру до бренду з боку тих людей, які в іншому випадку могли б інвестувати в бренд і давати ресурси для розвитку📌.Хочеться в кінці цього лонгріду пожартувати і написати «амінь», але не буду😂.Гарного всім тижня!❤️