Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - 🧠А що буде⁉️
Añadido 07 oct. 2025

🧠А що буде⁉️

@what_if_ukr
Número de suscriptores: 147
Fotos: 69
Videos: 2
Enlaces: 31
Descripción:
А що буде якщо AI знищить інтернет? Повністю обвалиться Bitcoin? Люди заселять Марс?
Fuente

🧠А що буде⁉️ | А що буде якщо ціни на нафту раптово обрушаться? Це вибух у глобальній...

Logotipo de la comunidad de telegram - 🧠А що буде⁉️ 🧠А що буде⁉️ @what_if_ukr
107 Vistas/Alcance 2025-10-24 04:01 Mensaje №47
А що буде якщо ціни на нафту раптово обрушаться? Це вибух у глобальній економіці, який зачепить кожного з нас!По-перше, споживачі отримають короткочасний виграш – ціни на пальне впадуть, і автівки, заводи та літаки почнуть працювати дешевше. Коли барель впав до 20 доларів у 2020 році, витрати на пальне для домогосподарств скоротилися вдвічі, хоч і опосередковано. Це означає більше грошей у ваших кишенях.По-друге, для країн-експортерів нафти, особливо для бюджетів Росії, Саудівської Аравії чи Ірану, дешевша нафта — це катастрофа. Втрата сотень мільярдів доларів доходів призводить до скорочення соціальних програм, військових бюджетів і навіть до політичної нестабільності. В 2014 році падіння цін з більш ніж 100 до 30 доларів за барель вже провокувало кризу в Росії і Венесуелі.Третє — технологічні інновації скрапленого газу, альтернативної енергетики та електротранспорту можуть сповільнитися. Коли нафта дешевша за $50 за барель сучасні технології видобування стають нерентабельними що сповільнює прогрес.