Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Wegcrypto - скальпінг. Скріни/відоси формацій
Añadido 06 dic. 2025

Wegcrypto - скальпінг. Скріни/відоси формацій

@wegcrypto
Número de suscriptores: 292
Fotos: 2,150
Videos: 75
Enlaces: 121
Descripción:
Трошки торгую, трошки викладаю формації, за якими слідкую, публікую свої результати. Проводжу гіви серед підписників/рефералів YouTube канал про скальпінг - https://www.youtube.com/@ifweego Адмін @ifweego
Fuente

Wegcrypto - скальпінг. Скріни/відоси формацій | Крч в мене є ідейка створити міні міні безкоштовне ком'юніті, десь міс...

🧐Крч в мене є ідейка створити міні міні безкоштовне ком'юніті, десь місяць активно розвивати його а далі як буде. Одразу кажу що я не гуру в трейдингу, але не проти ділитись тим, що сам знаю.Я думаю пояснювати плюси ком'юніті нікому не треба, але я перечислю що я хочу бачити в ньому: - зібрати сетапи хто які торгує, тобто кожен може ділитись своїми стратегіями - щоб всі учасники активно вели ТММ(підписувати угоди і тд) - хоча б раз на тиждень збиратись для аналізу всіх угод учасників - торгівля в ДС - ділитись формаціями - ввести систему зауважень, 3 зауваження - кік.(наприклад за те що відійшов від стратегії, перетягнув стоп і тд)📖Ми раніше збирались в ДС але нас було маловато, так як я це хочу зробити суто ідейно, то треба максимально активних учасників.Сюди відноситься і активна участь в ком'юніті, фідбек на різні питання і тд. Тобто регулярно скидати стату, приймати участь в різних дискусіях і тд.Початкова ідея набрати 10 чоловік, я створю гугл-форму з опитуванням і по ній відберу до 10 чоловік.🧐Кого би я хотів там бачити?- не важливо який маєш депозит❗️- вже повністю знаєш як користуватись терміналом- маєш досвід в торгівлі(не обов'язково торгувати в +, але щоб банально дотримуватись мінімальних правил для успішної торгівлі)- можеш достатньо часу виділяти на аналіз ринку, торгівлю- готовий ділитись зі своєю статистикою та проявляти активністьРозпочати все хочу в новому місяці, якраз понеділок випадає на 1 число😂