Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Вебінвестор
Añadido 16 sep. 2024

Вебінвестор

@webinvestorcomua
Número de suscriptores: 103
Fotos: 11
Enlaces: 93
Descripción:
Telegram-канал блогу https://webinvestor.com.ua з щотижневими звітами щодо інвестицій, анонсами нових статей і постами на актуальні теми. Автор - Олександр Дюбченко (@webinvestor).
Fuente

Вебінвестор | ​🏁 #Звіт по портфелю інвестицій за 10 тиждень 2025 року (03.03.25-09.0...

Logotipo de la comunidad de telegram - Вебінвестор Вебінвестор @webinvestorcomua
459 Vistas/Alcance 2025-03-10 13:13 Mensaje №105
🏁 #Звіт по портфелю інвестицій за 10 тиждень 2025 року (03.03.25-09.03.25): -1.38% або -59.46$З 01.01.2025: -2.33% або -101.58$Статистика портфелю: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1i5y1RPIx-y8xQsSirbrGhLKpSBvqN7-d-rAMUby6K2w/edit?usp=sharingАкції:▫️SPY long (ETF S&P500): -4.06% (-24.84$)Американські індекси падають третій тиждень поспіль через жорстку торгівельну політику - Трамп ввів 25% мита на імпорт з Канади та Мексики, а також 20% на товари з Китаю. Інвесторів більше за все тривожить невизначеність: невідомо, як довго буде продовжуватись торгівельна війна та на скільки вона погіршить економічну ситуацію в США. На черзі ще введення мит проти Євросоюзу...Зростання інфляції в таких умовах практично неминуче, тому голова ФРС Джером Пауелл не поспішає знижувати ключову ставку - це ламає прогнозний сценарій зростання економіки у 2025 році. Трамп може спробувати знизити ставку силою, але для цього потрібно буде знищити незалежність ФРС, що теж буде великою проблемою.Окремо варто сказати про результати Tesla: ціна акцій впала на 25% тільки за останній місяць, продажі в країнах Європи падають на 50-70%. Публічна комунікація Ілона Маска створює великі проблеми для бренду, під загрозою також мільярдні контракти на Старлінк через шантаж України. У SpaceX також є проблеми - корабель Starship вибухнув над Карибським морем (чому ще не Американським?), при цьому він має бути готовий для польоту на Марс вже в найближчі роки.Облігації: ▫️UA4000230106: +0.00% (+0.00$)Дохідність 10-річних облігацій в доларах знизилась до 4.25%, сповільнення економіки США може розв'язати руки ФРС для зниження ставок. Але важливо побачити, яким буде рівень інфляції.Криптовалюти: ▫️BTC Bitcoin: -10.60% (-15.55$)▫️ETH Ethereum: -9.73% (-6.67$)▫️SOL Solana: -19.78% (-12.37$)▫️BNB Binance Coin: -6.37% (-2.34$)▫️TRX Tron: -2.51% (-2.65$)▫️TON Toncoin: -17.07% (-2.99$)Трамп підписав указ про створення стратегічного Біткойн-резерву, але він дещо розчарував інвесторів - в цей резерв будуть додані вже наявні у власності США монети (приблизно 200000 BTC). Наразі не планується використовувати державні кошти для купівлі криптовалюти, отже фактичного впливу на ринок не буде. Таким чином, остання велика надія на суттєву підтримку криптовалютного ринку не справдилась, це можете спричинити глибоку корекцію. Наразі Біткоїн впав до 80000$, але основною причиною все-таки є турбулентність на фінансових ринках через торгівельну політику - інвестори включили режим "Risk-off". Цікаво звернути увагу, які монети тримаються більш надійно в такій ситуації. В моєму портфелі найкращий результат у монети TRON - лише -7% за початку року проти наприклад -37% у Ethereum. Мережа TRON є найпопулярнішою для стейблкоїна USDT, це створює стабільний попит на монету.DeFi (криптодепозит):▫️Venus io (USDT BEP20): +0.11% (+1.23$)Очікувано при падінні ринку ставки по депозитам знижуються - зараз вони становлять 6% річних для USDT.Нафта:▫️OILT short (ETF Texas Oil): +8.21% (+6.72$)Нафта BRENT торгується по 70$ за барель, Трамп таки спромігся знизити ціни, але не так як всі очікували. "Drill, baby, Drill" зараз не актуально, але тарифні війни створюють проблеми для світової економіки, через це додатково знижується попит на нафту. Також вже в квітні має розпочатись збільшення видобутку країнами ОПЕК+, переносити далі цей момент здається не хочуть.