Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Кімната Вайшана
Añadido 14 jul. 2024

Кімната Вайшана

@waishan11
Número de suscriptores: 549
Fotos: 247
Videos: 44
Enlaces: 162
Descripción:
Всім привіт, мене звати Ярослав. Працюю ведучим та коментатором в студії Maincast. Мої соціальні мережі: https://www.instagram.com/yarik_pritula/ https://www.twitch.tv/waishan11 https://twitter.com/waishan111 Фанат спорту, покеру та сімрейсингу.

👥 Número de suscriptores

549
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: -2
Promedio/Mes:: -6

📊 Mensajes por Día

0
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 418 26-02-02 06:51
Чесно я не розумію, чому люди дивуються щодо підписання s1zzi з академки Spirit в основу B8, наче це перший кейс, коли організація підписує гравця, який грав з русачками. Нагадаю, що alex666 після його першого періоду в B8 в 2023-24 роках встиг пограти в «крутих командах» MelBet та Betera, а потім повернувся в організацію Денді. Я розумію, що зараз непросто знайти українців, які молоді, перспективні та готові до тір-1 рівня (особливо снайпери) і не завʼязані в подібних історіях. Тому у організації по суті було декілька варіантів: - змінити вектор з підписанням європейця та переходом на комунікацію англійською.- заскаутити та підписати молодого таланта ледь не з пабліку, який ніде не зашкварився. - підписати українця, який грає з росіянами. Перші два варіанти вони потребують часу і це на 90% вплине на результати команди в короткостроковій перспективі, але в довгу може дати шалений буст. А третій варіант він має під собою репутаційні ризики, але залишає всіх в зоні комфорту і не потребує складних та непопулярних рішень. Вибачте, що трохи сумбурно, але не спав і хотів викласти трохи власних думок. Ну і чекаю на конструктивну дискусію та коментарі, що я кончений і пишу якусь дичину ))
👁 1,100 24-07-20 09:01
БЗВП - підсумкиЗакінчився мій перший місяць в ЗСУ. Це період, коли ти трансформуєшся з цивільного в військового, звикаєш до форми, зброї та навчаєшся (якщо хочеш, тут в кожного по різному). Ще раз хочеться подякувати своєму навчальному центру, який дійсно дає теоретичні і практичні знання, а не тільки змушує тебе вчити статути і правила поводження з командирами. За час навчання:- відстріляв 600+ набоїв з АК-74 та навчився стріляти не тільки в ксі 😂- відпрацював багато різних тактичних елементів - навчився базовій тактичній медицині- дії на техніці та з технікою- ну і звісно куди ж без копати лопатою окопчики, бліндажі та багато іншого. По відгукам хлопців з інших центрів далеко не всюди є така підготовка. Дуже велика подяка своєму командиру роти, взводу та інструкторів за їх роботу, яку вони проробили особисто зі мною. Головне, що потрібно запамʼятати кожному, що на бзвп треба максимально навчатися. Далі такої можливості підготовки з 0 може не бути і ви вже продовжите фахове навчання за своєю спеціальністю або одразу будете рухатися в бік лбз. В мене далі буде фахове навчання + покупки речей і потихеньку підготовка до бойових. Дякую всім, хто це дочитав до кінця) see you soon