Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ППД ВАСИЛЬЧУКа
Añadido 14 jul. 2024

ППД ВАСИЛЬЧУКа

@vvasylchuk
Número de suscriptores: 461
Fotos: 1,020
Videos: 249
Enlaces: 452
Descripción:
Передова. Політика. Думки
Fuente

ППД ВАСИЛЬЧУКа | Віталій Кличко: Київ визначив у кожному районі міста опорні пункти обі...

Logotipo de la comunidad de telegram - ППД ВАСИЛЬЧУКа ППД ВАСИЛЬЧУКа @vvasylchuk
291 Vistas/Alcance 2026-01-23 09:26 Mensaje №1344
Віталій Кличко: Київ визначив у кожному районі міста опорні пункти обігріву (незламності) У них, у разі потреби, зможе залишатися ночувати велика кількість людей.  У пунктах облаштують місця для ночівлі, забезпечать їх пристроями обігріву (мобільними котельнями), харчуванням, засобами гігієни.Столиця, у звʼязку з дуже складною ситуацією в енергетиці, і розуміючи, що ворог, з великою вірогідністю, продовжить атакувати критичну інфраструктуру міста і країни, готується до реагування на різні сценарії розвитку подій.До мешканців я звертаюся і говорю чесно: ситуація вкрай складна і це може бути ще не найскладніший момент.Зробіть запас продуктів, води, необхідних ліків. Хто ще має варіанти виїхати за місто, де є альтернативні джерела живлення й тепла, не відкидайте їх. А до роботодавців: організувати гнучкі графіки роботи і, за можливості, перевести працівників на дистанційну роботу.У кожному районі міста перша ланка реагування, яка оперативно збирає інформацію, організовує роботу на місці в координації з міським штабом, – це районна держадміністрація.  Райони на місцях зараз повинні чітко зосередитися на складних, але життєво важливих для людей питаннях, які ми розвʼязуємо спільно, всі разом! І повинні всі працювати злагоджено.  Плани й алгоритми дій у різних можливих ситуаціях зараз обговоримо на штабі з головами районів.  Підкреслю, сьогодні всі міські служби, департаменти КМДА працюють 24/7, щоб забезпечити життєдіяльність міста в умовах надзвичайної ситуації. Цілодобово продовжують працювати комунальники, щоб забезпечити киян необхідними послугами. Працюють лікарні і соціальні заклади.Ми вистоїмо! Як би складно не було!