Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Всесвітогляд
Añadido 06 dic. 2025

Всесвітогляд

@vsesvitoglyad
Número de suscriptores: 579
Fotos: 92
Videos: 57
Enlaces: 213
Descripción:
IT, кіно, ігри, космос, наука, спорт та все інше, що наповнює Всесвіт на розширює світогляд!

👥 Número de suscriptores

579
Promedio/Día:: 0
Promedio/Tiempo:: 0
Promedio/Mes:: +6

📊 Mensajes por Día

0.3
Último día: 0
Promedio semanal: 0
Promedio por día: 0.3

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2025-12-06

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 829 25-11-29 10:50
Як ви, можливо, чули, у руссіх зламалась останній робочий стартовий майданчик для запуску "Союзів". Велика сервісна платформа зʼїхала з рейок і тупо гепнулась в рів для відводу вогню. Інших способів запускати людей в космос у них нема.Чому не написав одразу і чому це взагалі важлио?Ну, по-перше, все що погано русскім – добре. Чим більше у них проблем, тим слабші вони, тим скоріше їх країна-гній впаде.Але тут була й доволі небезпечна пастка. Бо якщо б всі зараз почали розносити "ахаха, подивіться як у них все зламалось, вони тепер залишились без космосу, голожопі стрибайте тепер на своїх батутах", це б було справедливо і по ділу. Але була імовірність, що русскіє після цього несподівано перевезли б схожу платформу з іншого місця (хоча у них наче нема) чи вирішили б запускати без неї, не дивлячись на безпеку. Тобто, якщо б вони за будь-яку ціну повернули можливсіть запусків. І тоді в медійному плані вони б виглядали як переможці. А такого шансу ми їм давати не повинні.Але, схоже, можливість запусків людей до МКС з території Казахстану втрачено на доволі тривалий строк. Говорять про "пару років", але я б обережно ставився до таких прогнозів. І так, це саме той сценарій, коли я тільки за посилення монополії SpaceX, яка на сьогодні стає ЄДИНОЮ компанією в світі, яка може зараз закинути людей до МКС.Тиск на руснюА важливо це ще й тому, що русскіє отримали для себе доволі суттєвий удар по зовнішній політиці у стосунках з США. Ми вже багато разів бачили, як русскіє використовували МКС як обʼєкт шантажу. То "дюрочку" знайшли небезпечну, то кораблі почали "протікати", то їх гнійний головажопа відверто погрожує збити МКС. А тут, як то кажуть, лук хау зе тьорнз хев тейблд.Тепер єдиний варіант для них щось робити на МКС – ходити на чєлобітню к американцям, щоб їх пустили на корабель SpaceX. І хоча, звісно, це не означає, що тепер то усі "карти" в руках США, але це зайвий важиль для тиску. І такий важиль, коли у русскіх нема вибору окрім як погоджуватись. А оце вже хороший знак.