Fuente
V O N A♡ | Хочу підбадьорити тебе.У всіх бувають періоди апатії.Періоди, коли не ...
483 Vistas/Alcance
2025-01-16 16:20
Mensaje №682
Хочу підбадьорити тебе.У всіх бувають періоди апатії.Періоди, коли не хочеться практично нічого. Читати Біблію і молитися хочеться тоді?Частіше, що ні, не хочеться.Може ти сьогодні ще не молилася.Не молилася так, як треба "по правилам", не читала теж.Але ти прожила все одно цей день з Господом.Якщо ти не зрікалася Його сьогодні.А я впевнена, що ти не зрікалася Його сьогодні.То ти прожила цей день з Ним.Ти була з Ним, коли мила посуд багато разів, коли стояла в черзі в маркеті, коли вела дитину до логопеда, коли збивала температуру і давала ліки, коли витягувала речі з пральної машини і робила ще купу всього.Ти була з Ним, коли просто думала.Була з Ним, коли мріяла про щось хороше.Ти зараз читаєш це з Ним.І вечерю підеш готувати після цього теж з Ним.Ти вже з Ним, коли намагаєшся всіма силами просто бути з Ним попри все!Не заганяй Господа в релігійні рамки. Себе не заганяй теж у них.І себе просто не заганяй!Періоди змінюються.І цей період змінить інший.А ти з Ним.Бог Практичний і з нами завжди у нашому практичному житті.Не забувай♡#неможунеписати