Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Volodymyr Zolkin
Añadido 06 dic. 2025

Volodymyr Zolkin

@volodymyrzolkin
Número de suscriptores: 185 402
Fotos: 11,700
Videos: 8,790
Enlaces: 6,280
Descripción:
Контакти/Соцмережі/Підтримка: https://zolkin.online/
Fuente

Volodymyr Zolkin | Чого я не можу: 1. Витягнути ваших рідних з полону.2. Надати будь-яку ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Volodymyr Zolkin Volodymyr Zolkin @volodymyrzolkin
24 000 Vistas/Alcance 2026-05-25 10:31 Mensaje №24110
Чого я не можу: 1. Витягнути ваших рідних з полону.2. Надати будь-яку інформацію про них.Що я можу:1. Підказати як визволити всіх.2. Повпливати на обмін всіх на всіх.Для того щоб провести обмін всіх на всіх, нам потрібно ввести заохочення для військових, за взяття в полон окупантів.Нема сенсу виводити окупантів дроном в полон, якщо його можна знищити і отримати є-бал. Різниця в полонених не на нашу користь приблизно 3000 (це президент озвучив). Навіть якщо дати по 500$ заохочення, то така акція нам обійдеться в 1,5 млн.Контраргумент: росіяни не проводять обмін всіх на всіх бо не хочуть.Запитання на контраргумент: а чому ж тоді вони проводять обміни 100 на 100? Теж не хочуть, але проводять. Тому припускаю, що змусити їх провести обмін всіх на всіх, при рівній кількості полонених також цілком можливо.Я написав про це нещодавно в коментарях де вкрай емоційно обговорювалась ця тема. Тож вирішив внести трохи конструктиву. Натомість отримав хейт і плювання жовчю.Картонки наше всьо, емоції наше всьо, акції наше всьо, посигналь в підтримку наше всьо. А єдина, я підкреслюю - єдина конструктивна пропозиція, не знайшла відгуку навіть в елементарному обговоренні серед родичів військовополонених. При цьому вони продовжують писати мені: допоможи знайти… чого я ніколи не робив. Пишу цей пост, щоб відповідати їм скріншотом.Обговорюйте це між собою, створюйте петицію, пишіть депутатам, за вас цього ніхто не зробить. А якщо вам простіше їздити за 500 км, щоб просто постояти на майдані. То так тому й бути.