Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Volodymyr Zolkin
Añadido 06 dic. 2025

Volodymyr Zolkin

@volodymyrzolkin
Número de suscriptores: 185 338
Fotos: 11,700
Videos: 8,800
Enlaces: 6,290
Descripción:
Контакти/Соцмережі/Підтримка: https://zolkin.online/
Fuente

Volodymyr Zolkin | Вашингтон знову однозначно став на бік рашистів.Володимир Зеленський в...

Logotipo de la comunidad de telegram - Volodymyr Zolkin Volodymyr Zolkin @volodymyrzolkin
23 400 Vistas/Alcance 2026-03-27 13:26 Mensaje №23214
Вашингтон знову однозначно став на бік рашистів.Володимир Зеленський в інтерв’ю Reuters 25 березня сказав, що США пов’язали майбутні гарантії безпеки для України з готовністю Києва віддати Донбас. Він прямо пояснив, що вважає це небезпечним, бо відхід із Донбасу означав би віддати Росії укріплену лінію оборони і погіршити безпеку не лише України, а й Європи. https://www.reuters.com/business/aerospace-defense/us-links-security-guarantees-ukraine-giving-up-donbas-zelenskiy-says-2026-03-25/Після цього 26 березня глава дипломатії ЄС Кая Каллас публічно попередила, що Євросоюз стурбований можливим тиском США на Україну з вимогою територіальних поступок. Вона назвала такі вимоги “російським сценарієм” переговорів. Тобто це публічно артикулювали і в ЄС. https://www.reuters.com/world/eus-kallas-warns-against-ukraine-land-concessions-calls-territorial-demands-2026-03-26/Одночасно Росія відреагувала на слова Зеленського позитивно. Reuters передавав, що російський перемовник Кіріл Дмітрієв фактично схвально сприйняв тезу про те, що Вашингтон тисне на Київ щодо Донбасу. Це важливий індикатор: коли Москва задоволена формулюванням американської лінії, це саме по собі поганий знак.https://www.reuters.com/world/russia-pleased-with-zelenskiys-comments-us-stance-over-donbas-2026-03-26/Тобто вся ця гра з «мирними планами» від США та рашки, веде до прямої вимоги здати Донбас. Звісно що рашиків турбує дуга оборони Сіверськ → Слов’янськ → Краматорськ → Дружківка → Костянтинівка. Навіть їхні воєнкори сходяться на тому що окупувати ці території без мільйонних жертв орко-поголівʼя вони не здатні.Тому, позиція президента мені зрозуміла. А от щодо позиції так званої опозиції можна посперечатися.Наприклад Порошенко, критикуючи Зеленського і його перемовну позицію. Так і не каже прямо, яких заходів потрібно вжити, щоб досягти бажаного миру. Петро Олексійович, кажіть прямо, ви пропонуєте здати Донецьку область?Жоден опозиційний політик який топить «ЗаМир» не може чомусь висловитись прямо. Яким шляхом він цього хоче досягнути, якщо вимоги рашистів, це здача донецької області.