Fuente
ВО «Свобода» ● «Легіон Свободи» | Бандера наш Герой! Покрова наше свято!Покрова - це традиційний двіж. Д...
306 Vistas/Alcance
2025-10-01 17:41
Mensaje №5611
Бандера наш Герой! Покрова наше свято!Покрова - це традиційний двіж. Двіж на Свято. У 90-х двіж носив виключно святковий характер.Оркестри, вояки Збройних Сил, козацтво, ветерани ОУН-УПА.Святкова хода від Арсенальної до Софійської площі.У двохтисячних після помаранчевої Революції в часи коли МВС керував соціаліст Луценко, а його тато нардеп був у КПУ, комуністи, прогресивні соціалісти та інша наволоч пробували не дати Маршу на Покрову рухатися Хрещатиком.Декілька років були бійки. Переважно не з комуністами, а з «Беркутом», що нібито розділяв протиборчі сторони.У 2006-му ми вирішили відновити Марш УПА знову як святковий двіж.Цей Марш як і Смолоскипна Хода з нагоди народження Степана Бандери першого січня стали традиційними заходами для більшості українських міст по всій країні.Ба більше, куди дійшов Марш УПА і смолоскипна хода на честь Бандери, не дійшов чи зустрів шалений опір російський окупант.Крайні чотири роки Покрова фронтова.Покрова в Нью-Йорку. Під Бахмутом.Минулоріч Мій марш був в околицях Часового Яру під ворожим вогнем.Цьогоріч в околицях чудового місця де якраз на Покрову запорізький кошовий отаман Іван Сірко громив ординців.Триває бойова робота.Під Покровом Пресвятої Богородиці.В великій тисячолітній війні.В одній лаві з воями-русичами. Козаками. Гайдамаками. Вояками армії УНР і ЗУНР. Холодноярськими повстанцями. Карпатськими Січовиками. Бойовиками ОУН і повстанцями УПА.Наш Марш Триває! Як і Борня…Зі святом, Побратими!П.С. Хто хоче привітати нас долученням до збору деталі тут: https://www.facebook.com/share/p/1A61BJJZmu/?mibextid=wwXIfr