Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ВО «Свобода» ● «Легіон Свободи»
Añadido 14 jul. 2024

ВО «Свобода» ● «Легіон Свободи»

@vo_svoboda
Número de suscriptores: 1 269
Fotos: 1,810
Videos: 498
Enlaces: 3,260
Descripción:
Всеукраїнське об'єднання «Свобода» — офіційний Telegram-канал партії 🇺🇦 Долучайтесь ⬇️⬇️⬇️ • Сайт ВО «Свобода» - https://svoboda.org.ua/ • YouTube ВО «Свобода» - https://goo.gl/nH3esf • Facebook ВО «Свобода» - https://bit.ly/2BYyh
Fuente

ВО «Свобода» ● «Легіон Свободи» | 34 річниця відновлення Української державності Четвертий День Незалежн...

Logotipo de la comunidad de telegram - ВО «Свобода» ● «Легіон Свободи» ВО «Свобода» ● «Легіон Свободи» @vo_svoboda
390 Vistas/Alcance 2025-08-24 10:06 Mensaje №5560
34 річниця відновлення Української державності Четвертий День Незалежності на війні12 року російсько-української війни.Кров. Піт. Екзистенційна війна.Така ціна Незалежності. Дорожча всього золота в світі і навіть життя.Дуже багато за неї заплачено і ще платимо.Тому не хочеться нині банальностей.Лиш декілька думок про Незалежність Їй насправді не 34.24 серпня 1991 року відбулося відновлення, а не просто проголошення незалежності.Нашій державності набагато більше. Вона з тисячолітнім корінням, славою та героїчним минулим і без сумніву великим майбутнім.Тому памʼятаймо про тяглість боротьби.Її Причинно-наслідкові звʼязки.Історичні цілі.Попередників, що впали, але не здалися.Друге і головне.Незалежність - це не лише від когось чи чогось (у даному випадку ворожого колоніалізму), а передусім Для чого.Це усвідомлення бажання жити разом в одному домі (прагнення державності) і за «своєю правдою» (прагнення субʼєктності), крізь століття колективне відчуття історичної єдності (соборність та ідентичність).Це не лише негативне означення через частку «не» (відмова коритися іншим) це передусім Свобода і спільна Місія і Візія. На війні спостерігаємо дивні речі, як Провидіння через екзистенційний виклик і межове випробування лікує важко хвору наслідками столітнього колоніалізму націю.Покозачує Українців.Народжується Велика Україна. Пасіонарна, місійна, активна.І третє. Неприємне, але очевидне.Неодноразово писав що це війна нації проти імперії.Нація - це кровно-духовна спільнота. І зараз йде національний плебісцит крові. Кожен перевизначається чи належить до української нації, є її частиною, чи він сам по собі «скрайньохатній» (у нікчемному розумінні, тобто не той хто перший ворога стрічає, а той хто перший тікає).Йде болючий розлам, який лише посилюватиметься. Між «козаками» і «жителями країни», що не доросли навіть до громадянства.Йде жорсткий природній відбір. І в Україні майбутнього свинопаси не матимуть право керувати козаками.Тому Будьте Козаками, цінуйте Незалежність, бийтеся за Свободу!П.С. Нині до лав козаків приєдналися чергові новобранці. Багато з них «добровольці 2025 року спрямовані у військо ТЦК». Можливо вони ще не до кінця усвідомлюють, що тепер вони в одній лаві з воями-русичами, запорізькими козаками, гайдамаки, героями Холодного Яру і Карпатської України, вояками УНР, ЗУНР, бойовиками ОУН і повстанцями УПА.Звитяги нам і Перемог!