Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ВНТУ | вакансії та можливості
Añadido 14 jul. 2024

ВНТУ | вакансії та можливості

@vntucareer
Número de suscriptores: 452
Fotos: 153
Videos: 2
Enlaces: 291
Descripción:
Місце, де піклуються про твою кар'єру Публікуємо корисні підбірки, надихаємо на розвиток, надаємо поради з підбору можливостей
Fuente

ВНТУ | вакансії та можливості | 5 фраз, яких варто уникати на співбесіді#порадиЯк не зіпсувати перше в...

Logotipo de la comunidad de telegram - ВНТУ | вакансії та можливості ВНТУ | вакансії та можливості @vntucareer
945 Vistas/Alcance 2024-10-01 15:36 Mensaje №404
💡5 фраз, яких варто уникати на співбесіді#порадиЯк не зіпсувати перше враження про себе? Фрази, які ні в якому разі не можна говорити на співбесіді:💔 "Я не встиг/-ла підготуватися"Зазвичай, співбесіду не призначають за годину до зустрічі, тому у вас є час на підготовку. Якщо ви цього не зробили, то роботодавець може зробити висновок, що ви — безвідповідальна особа.💔 "Моє попереднє місце роботи — жахливе"Навіть якщо умови праці на попередньому місці були жахливі, не варто це обговорювати на співбесіді. Ви можете лише поверхнево згадати про обʼєктивні причини звільнення, без переходу на особистості та образ. 💔 "У мене небагато досвіду, але…"Велика спокуса сказати цю фразу виникає особливо на початку професійного шляху або коли ви мітите на посаду з розширенням теперішнього кола обовʼязків. Проте всі аргументи після «але» можуть не виправити заподіяну шкоду визнанням вами нестачі досвіду для цієї посади. Роботодавець буде концентруватися саме на цьому, адже йому важливо отримати впевненого в собі фахівця.💔 "У мене немає слабких сторін/єдина моя слабкість — прагнення бути ідеальним/-ною у всьому"Не бійтеся бути більш щирими, визнавати власні помилки та говорити про них. Але тут теж треба знати міру. Не потрібно на співбесіді розповідати, що постійно зриваєте дедлайни чи жодного разу не прийшли вчасно на роботу.💔 Груба лексика та лайкаВаш тон спілкування на співбесіді має бути ввічливий та діловий, не потрібно переходити одразу на «ти», використовувати грубу лексику та лаятися.Тож слідкуйте за своєю мовою та добре обдумуйте все, що хочете сказати.