Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Melnyk Pavlo 🤝 People
Añadido 06 dic. 2025

Melnyk Pavlo 🤝 People

@vmelnykpavlo
Número de suscriptores: 596
Fotos: 15
Videos: 7
Enlaces: 10
Descripción:
Мене звати Павло Мельник, я людина, тут я займаюсь лайф коучингом, філософією, та даю глибокі інсайти. Пиши в особисті: https://t.me/picablo
Fuente

Melnyk Pavlo 🤝 People | За цими всіма питаннями я б виділив декілька базових - відповівши на н...

Logotipo de la comunidad de telegram - Melnyk Pavlo 🤝 People Melnyk Pavlo 🤝 People @vmelnykpavlo
379 Vistas/Alcance 2026-02-27 20:31 Mensaje №99
За цими всіма питаннями я б виділив декілька базових - відповівши на них більшість інших самі відпадуть. Важливо не шукати рішення за 5 хвилин - бо таких рішень нема. Я можу лише наштовхнути на роздуми і направити вас в себе, бо всі відповіді всередині вас! Лише ви знаєте як вам краще і жоден спеціаліст світу не знає як краще вам!Найперше на що варто звернути увагу - самоприйняття - за ним основа. 1. Головна проблема людей - внутрішній контролер.Неважливо звідки він, від батьків, сусідів, друзів, начальніків) цей голос постійний: - правильно/неправильно - що подумають люди - а раптом помилка - я недостатній(а)Цей голос в голові це не зовнішній світ який колись над вами знущався чи і зараз знущається. Це ніхто інший як ви самі - звучить провокативно, але пояснюю. Ви самі дозволили з вами так поводитись, під страхом що вас не приймуть( не будуть дружити, спілкуватись, любити …. Підставте самі за що ви страждаєте)Рішення:ти вже достатній(а).Не треба ставати кимось іншим, щоб почати жити.Легкість з’являється тоді, коли ти дозволяєш собі:- бути недосконалим- пробувати- не знати- помилятисьСамоприйняття = мінус половина проблем.2. Страх і чужа думкаОсуд людей - це майже завжди страх в голові, а не реальність.- Мозок думає:“якщо мене не приймуть - я небезпечний”- Але правда:люди зайняті собою.Тому свобода починається з усвідомлення:я боюсь не людей - я боюсь свого відчуття сорому.І це нормальна емоція а не вирок. 3. Самоцінність і «правильно / неправильно»Немає універсально правильного життя.Є тільки:підходить мені / не підходить мені.Орієнтир дуже простий:там де більше легкості - там твоє.Якщо перед рішенням сильне напруження, страх, внутрішній тиск - це не бажання, це “треба”.Бажання завжди мають енергію. (важливо не впадати в крайнощі типу "мені треба ходити на роботу" або ще якісь важливі приклади з життя.., а я цього по справжньому не хочу - це більше про дитячу позицію, тому що доросла особистість розуміє що робота - це необхідність для виживання. Вже як наслідок пропрацювання і роботи над собою - можна займатись будь якою роботою) 4. Як зрозуміти, чого хочешПрибрати “треба” там де це не критично для твого існування, простими словами - не хочеш йти з подругами в кафешку - не йди, і не шукай собі виправдання і їм не виправдовуйся, треба вчитись обирати себе (мої слова не настанова, це лише приклади для можливого уявлення про що мова).Питання:• що мені цікаво?• де я відчуваю енергію? (що запалює, драйвить (наприклад люблю малювати бо там ловлю спокій і як наслідок відчуваю себе краще, розумію себе краще, приходять інсайти)• що я б робив(ла) без оцінки людей?Бажання не вигадуються — вони відкриваються бо вже є в тобі.5. Як себе підтриматиГоворити з собою як з другом.Не:“я тупий”А:“я вчуся, це ок”Внутрішній тон вирішує психіку.6. Маленькі кроки (без крайнощів)як приклад: (Хочу легко знайомитись на вулиці: спочатку спробую до когось підійти запитати котра година, потім з іншою людиною спробую завязати розмову, може не вдатись з першого разу, помиляюсь -> рухаюсь далі, пробую ще)Свобода не приходить одразу.Вона росте через досвід:• зробив маленький крок• вижив• мозок заспокоївсяПовторити.7. НайголовнішеЛюди не живуть як хочуть не тому, що не можуть.А тому що бояться відчути:• сором• відмову• помилку(ну зазвичай просто більшість не копають далі першого питання "Чому?"Наприклад: Я не ношу шортиЧому? СоромноЧому?Бо в мене худі ногиЧому?Бо я не займаюсь в сортзаліЧому?Бо худі ноги і з мене будуть сміятись(банальний приклад, але виходить такий собі замкнений круг, що щоб собі сподобатись потрібно розірвати цей ланцюг і прийняти себе і не боятись відчути те що відчувають мільярди людей щодня - тільки так ми стаємо вільними від чужої думки, бо людей багато а наше життя одне і провести його вгождаючи всім - це тупо для мене)і зазвичай після 5 Чому - є відповіді на всі питання якщо глибоко копнути8. СутьЖити своїм життям - це не про сміливість.Це про дозвіл собі бути собою. @vmelnykpavlo