Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Ветерани космічних військ | VKV
Añadido 14 jul. 2024

Ветерани космічних військ | VKV

@vkvteam
Número de suscriptores: 41 979
Fotos: 2,080
Videos: 486
Enlaces: 1,660
Descripción:
Тепер ми і в телеграмі 💙💛
Fuente

Ветерани космічних військ | VKV | Розказую.Завершився концерт. Все пройшло ультра круто. Я на ейфорії зб...

Logotipo de la comunidad de telegram - Ветерани космічних військ | VKV Ветерани космічних військ | VKV @vkvteam
8 200 Vistas/Alcance 2024-08-05 17:08 Mensaje №2605
Розказую.Завершився концерт. Все пройшло ультра круто. Я на ейфорії збираюсь їхати додому, мене зве Дамніцкій і каже, що концерт не записався. Монітори показували шо запис іде а по факту записалось перші 30хв і звук. Глюк якийсь йобаний😡Я тупо спустошений їду додому мовчки. Тупо офігєвший і не можу в це повірить. Вирішив розрядить себе , пограв в КС і ліг спать.Але в 6 ранку вже проснувся, не міг спати, крутився. У 8 ранку мені написав Дамніцкій і почали вирішувати що можна зробити… І я тупо не постісняюсь і скажу: я весь ранок просидів зі сльозами в очах переписуючись з Артемом.. Спустошений в ноль просто… Це такий вайбовий випуск був.. Гості просто ультратопові. Це максимально неочікуваний дует. Як же незручно перед ними бляха…Вперше на зйомку прийшла моя мама, мій рідний дядько. Ми так старались зробити випуск про Україну до Дня Незалежності…І тут на блять. Я просто морально вмер…Я поїхав в БЦ до кумів перезагрузиться трохи. Цілий день з Дамніцкім переписувались, вирішували шо можна зробить і як вийти з ситуації.. Відео тупо нема😭Вам написав шоб вкурсі були, не міг не поділиться шо срака відбулася з випуском..Думали вчора день і сьогодні пів дня..І шо я вам скажу друзі- ВИПУСК ВИЙДЕ 24ГО СЕРПНЯ!!!! І ЦЕ БУДЕ ЛЕГЕНДАРНО БЛЯТЬ!!!😤😤😤МИ НЕ ЗУПИНИМСЯ БЛЯТЬ!!😤😤ЦЕЙ ВИКЛИК МИ ПРИЙМАЄМ!😤Як ми це зробим хай буде інтригою як для нас так і для вас мої хороші🥰🥰🥰 Дякую всім вам за підтримку, і тим хто ще в майбутньому зможе чимось допомогти 🙏🏼🙏🏼🙏🏼Памʼятайте - МИ ВЕНОМ!