Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Василь Климчук
Añadido 14 jul. 2024

Василь Климчук

@vklymchuk
Número de suscriptores: 19 082
Fotos: 27,000
Videos: 14,200
Enlaces: 4,300
Descripción:
Новини і світ

👥 Número de suscriptores

19 082
Promedio/Día:: -23
Promedio/Tiempo:: -63
Promedio/Mes:: -687

👁️ Vistas promedio por mensaje

4 385
Promedio/Día:: 3,670
Promedio/Tiempo:: 5,006
ERR: 22.98%

📊 Mensajes por Día

0.9
Último día: 12
Promedio semanal: 3.1
Promedio por día: 0.9

Historial de cambios de estado

Oficialmente no confirmado 2024-07-14

Muro

Estadísticas de telegram canal

👁 5,980 26-06-22 03:32
❗️🫡🫡ГЕНШТАБ: Оперативна інформація станом на 00:00 22.06.2026 щодо російського вторгнення.Загалом від початку цієї доби відбулося 205 бойових зіткнень.Противник завдав двох ракетних удари застосувавши дві ракети, здійснив 49 авіаційних ударів, скинув 154 керовані авіабомби. Крім того, залучив для ураження 6029 дронів–камікадзе та здійснив 2083 обстріли населених пунктів і позицій наших військ.На Північно–Слобожанському та Курському напрямках зафіксовано три боєзіткнення з противником. Ворог здійснив 38 обстрілів населених пунктів та позицій наших військ.Упродовж цієї доби на Південно–Слобожанському напрямку противник 10 разів штурмував позиції наших підрозділів в напрямку Ізбицького та в районах населених пунктів Лиман, Стариця та Вовчанськ. Три боєзіткнення тривають.На Куп’янському напрямку сьогодні ворог п’ять разів атакував позиції Сил оборони в бік Курилівки, Шийківки та Малої Шапківки. Для просування на Лиманському напрямку загарбники здійснили 16 атак в районах населених пунктів Новоселівка, Ямпіль, Озерне та у бік Ольгівки, Дробишевого й Діброви. Три боєзіткнення досі тривають.На Слов’янському напрямку Сили оборони зупинили 12 спроб загарбників йти вперед поблизу Різниківки, Калеників, Закітного та в бік населених пунктів Рай-Олександрівка, Крива Лука, Пискунівка. Ще одне боєзіткнення триває.Один ворожий штурм зафіксовано на Краматорському напрямку, де ворог намагалися витіснити наших захисників із займаних позицій поблизу населеного пункту Міньківка.На Костянтинівському напрямку Сили оборони відбили 16 ворожих штурмів поблизу населених пунктів Костянтинівка, Іллінівка, Іванопілля, Плещіївка, Софіївка та у бік населеного пункту Кучерів Яр.Усього 20 атак здійснив ворог на Покровському напрямку. Окупанти намагалися просунутися у районах населених пунктів Новоолександрівка, Гришине, Родинське, Котлине, Удачне та в бік населених пунктів Новий Донбас, Білицьке, Шевченко, Новопавлівка. Два боєзіткнення тривають до цього часу.За попередніми підрахунками, сьогодні тут ліквідовано 40 окупантів та 8 – поранено; знищено одну артилерійську систему, один наземний робототехнічний комплекс, п’ять одиниць автомобільної та одиницю спеціальної техніки ворога. Пошкоджено дві артилерійські системи, п’ять одиниць автомобільної техніки та 22 пункти укриття противника. Знищено або подавлено 230 безпілотних літальних апаратів різних типів.На Олександрівському напрямку наші захисники зупинили одну ворожу атаку в бік Січневого.На Гуляйпільському напрямку відбулося 25 атак окупантів у бік населених пунктів Добропілля, Гуляйпільське, Воздвижівка, Залізничне, Різдвянка, Чарівне. Два боєзіткнення тривають.На Оріхівському напрямку ворог один раз штурмував позиції наших захисників в районі Степногірська.Від почату доби на Придніпровському напрямку штурмових дій противника не зафіксовано.На інших напрямках суттєвих змін в обстановці не відбулося.Биймо ворога та наближаймо нашу Перемогу! Слава Україні!
👁 6,510 26-06-21 19:01
🔴🇺🇦🇧🇾На рівні розвідок і військових білорусь на рівні керівництва отримувала інформацію: «Закінчуйте допомагати русскім», — президент України Володимир Зеленський щодо контактів із лукашенкай.«Історія з ретрансляторами — не історія вчорашнього дня.Це довгий процес, за цим стоять жертви з боку виключно України. Технічно вони координуються і технічно вони допомагають ураженням, більш точним ураженням російськими й іранськими дронами українського суспільства.Ось що відбувається.лукашенка отримував цю інформацію. лукашенка повинен, окрім слів, демонструвати деескалацію, демонструвати не просто словами: «Я вибачаюсь». Його «вибачаюсь» — хай він залишить для себе.Воно не працює після першого дня початку війни.Я це пояснював через нашу розвідку і Службу безпеки тощо. На різних рівнях у нас є контакт.Я пояснював йому: демонстрація конкретних кроків.Крок номер один — ніякої технічної підтримки, пряма підтримка ретрансляторів.Виключити це, зняти і показати нам, що це знято. І ми закінчили це питання.Оскільки це передавалося їм неодноразово, ми перейшли в стадію публічного сигналу».
👁 4,460 26-06-20 17:38
🔴🇺🇦😎Друзі, мережею несуться тисячі запитань, чому президент відправив орден до Польщі «Новою Поштою», а не «Укрпоштою». Тож відповідаю: насправді я не знаю, чому саме так сталося, але я завжди за чесну конкуренцію. Тож, можливо, після сьогодні вже не побачу дурних питань про «монополізм «Укрпошти», — гендиректор АТ «Укрпошта» Ігор Смілянський.«Але в мене є три версії.Перша. Національні кольори Польщі — біло-червоні, як у НП. Тож, можливо, вирішили, що державну нагороду треба повертати у відповідних кольорах.Друга. Можливо, юристи ОП вивчили питання і побачили, що пересилання державних нагород «Укрпоштою» (саме поштою, а не експрес-операторами) суворо заборонене законом і правилами. «Нова Пошта» — це не пошта, а експрес-оператор.Третя. У нас доставка по території Польщі відбувається через Poczta Polska, і, можливо, були сумніви, що вони доставлять. Останні два місяці автівки «Укрпошти» блокуються польською митницею, і ми змушені об’їжджати Польщу через Угорщину та Словаччину (там питань до нас немає) і, по суті, перенаправили всі свої транзитні потоки в обхід Польщі. Але наші клієнти цього не помічають, бо ми побудували альтернативні шляхи через інші країни. Авто «Нової Пошти» поляки пропускають. Бо, ще раз, у них експрес-відправлення, а не державні поштові документи.Саме через останнє я ще місяць тому прийняв рішення не брати участі в URC2026. Як то кажуть, «ще до того, як це стало трендом», заданим президентом.P.S. Якщо Леонід Данилович, чи Кирило Олексійович до нас завітають до відділення, ми, на жаль, не зможемо відправити їх ордени, але якщо треба — зробимо виняток :)Конкуренція — це добре. Погане ставлення до України — це погано.Слава Україні!»
👁 5,890 26-06-19 03:34
‼️🇺🇦🇺🇦🇪🇺Президент Зеленський: Дуже важливо, що кошти European Peace Facility зараз були розблоковані. Це 6 мільярдів євро. Це значна сума, її потрібно використати на те, що дійсно допомагає захищати життя, – на те, що вже довело свою ефективність у цій війні, те, що працює. Будь ласка, підтримайте швидке використання цих коштів, щоб жодне життя не було втрачено через затримки. Гроші можна використати на ППО, далекобійні снаряди та інші спроможності, які вже доводять свою ефективність. І якби ми могли використати ці кошти на захист нашої енергетичної інфраструктури, це було б допоміжним.Звичайно, ми хочемо закінчити цю війну до зими – через дипломатію і через тиск на Росію. Але ми розуміємо, з ким маємо справу. Путін – це війна. Тому якщо війна продовжиться, то нам буде потрібен зимовий пакет допомоги. Це має охоплювати енергетичний пакет – газ, дизель та необхідне енергетичне обладнання – і ракетний пакет щонайменше на 300 ракет на зиму. Давайте готуватися до цього вже зараз, водночас максимально посилюючи дипломатичні зусилля. Нам потрібні конкретні рішення.Сказав це, звертаючись до учасників засідання Європейської ради.
👁 5,780 26-06-17 03:32
‼️🫡🫡ГЕНШТАБ: Оперативна інформація станом на 00:00 17.06.2026 щодо російського вторгненняЗагалом протягом поточної доби зафіксовано 182 бойові зіткнення. Агресор завдав 53 авіаційних удари із застосуванням 163 керованих авіаційних бомб, залучив для ударів 6759 дронів-камікадзе та здійснив 2029 обстрілів позицій наших військ та населених пунктів.На Північно-Слобожанському і Курському напрямках противник наступальних дій не проводив. Водночас окупанти завдали трьох авіаційних ударів із застосуванням шести керованих авіаційних бомб та здійснили 43 обстріли позицій наших військ та населених пунктів.На Південно-Слобожанському напрямку Сили оборони відбили три атаки загарбників поблизу населених пунктів Гранів, Ізбицьке, Зибине. Дотепер точиться одне боєзіткнення.На Куп’янському напрямку українські воїни зупинили три спроби ворога просунутися вперед у бік населених пунктів Подоли та Борівська Андріївка.На Лиманському напрямку зафіксовано одинадцять ворожих атак. Наші захисники успішно відбили десять штурмових дій біля Зарічного, Андріївки, Дробишевого, Лимана, Діброви та в районі Озерного. Одне боєзіткнення триває.На Слов’янському напрямку противник дев'ять разів намагався вклинитися в нашу оборону в районах Калеників, Закітного та в бік населених пунктів Крива Лука, Миколаївка, Рай-Олександрівка. Усі атаки відбито.На Краматорському напрямку зафіксовано одну штурмову дію окупантів поблизу міста Часів Яр.На Костянтинівському напрямку окупанти здійснили дванадцять атак поблизу населених пунктів Плещіївка, Іванопілля, Іллінівка та в напрямку Костянтинівки, Миколайпілля, Довгої Балки.На Покровському напрямку від початку доби зафіксовано 38 штурмових дій агресора. Українські оборонці вже відбили 37 атак у районах Родинського, Новоолександрівки, Шевченка, Котлиного, Удачного та в бік Дорожнього, Василівки, Філії, Нового Шахового, Вільного, Кучерового Яру, Білицького, Никанорівки, Нового Донбасу. Одне боєзіткнення триває.За попередніми підрахунками, сьогодні втрати ворога на Покровському напрямку склали 48 окупантів ліквідованими та 26 пораненими. Знешкоджено один танк, одну артилерійську систему, вісім одиниць автомобільної техніки, шість одиниць спеціальної техніки, пошкоджено дві артилерійські системи, дев'ять одиниць автомобільної техніки та три пункти управління безпілотними літальними апаратами. Також знищено або подавлено 318 безпілотних літальних апаратів різних типів.На Олександрівському напрямку противник два рази атакував у районі Вороного.На Гуляйпільському напрямку окупанти здійснили 24 атаки в районах населених пунктів Солодке, Лугівське, Новоселівка та в бік Добропілля, Воздвижівки, Цвіткового, Чарівного. Двадцять три штурми відбито, одне боєзіткнення триває.На Оріхівському напрямку наші захисники зупинили одну спробу противника просунутися вперед у районі населеного пункту Малі Щербаки.На Придніпровському напрямку ворог сьогодні активності не виявляв.Наближаємо нашу Перемогу! Слава Україні!
👁 5,250 26-06-15 10:09
🔴🫡🫡СБУ показала уламки дрона «Герань», яким рашисти вдарили по Києво-Печерській Лаврі!Служба безпеки України встановила, що рф ударила по Києво-Печерській лаврі безпілотним літальним апаратом «Герань-2», що є російською версією іранського дрона-камікадзе типу «Shahed».Такий висновок вдалося зробити на основі аналізу уламків безпілотника, знайдених на місці влучання.Як з’ясувало розслідування, ворог атакував монастирський комплекс о 01 годині 50 хв 15 червня 2026 року під час масованого обстрілу столиці України.За результатами огляду місця події співробітники СБУ виявили фрагменти корпусу та двигуна російського дрона-камікадзе, який уразив Стефанівський приділ Успенського собору на території Лаври.Під час огляду уламків ворожого безпілотника встановлено, що окремі його комплектуючі виготовлено на території рф в особливій економічній зоні Алабуга.Про це свідчать відповідні маркування, виявлені на фрагментах російського дрона.Унаслідок ворожого прильоту ушкоджено дахові перекриття, куполи, стіни та скління собору. Загиблі та поранені – відсутні.Також від вибухової хвилі зазнали пошкоджень сусідні будівлі цивільної інфраструктури Печерського району Києва.Слідчі Служби безпеки кваліфікують цей удар як воєнний злочин і вже розпочали кримінальне провадження за ч. 1 ст. 438 Кримінального кодексу України. Вживаються комплексні заходи для встановлення всіх обставин російської атаки та притягнення винних до відповідальності.
👁 4,190 26-06-14 16:36
🔴🇺🇦🇺🇦🇺🇸🇺🇸Щойно я говорив з Президентом Сполучених Штатів Америки – з Президентом Трампом. Привітав його з днем народження, з днем американської армії: сьогодні два свята в Америці, і ми дуже добре поговорили з ним. Не тільки привітання були – багато ключових тем: і про війну, і про її коріння, і про дипломатичні можливості, і про позиції наших партнерів. Говорили довго. Дуже детально. У нас побажання одне для Президента Трампа – у всіх українців – щоб нарешті вдалося досягти миру, щоб ми змогли досягти цього успіху разом з Америкою, разом з усіма нашими партнерами. Це найголовніше, чого ми всі хочемо, і важливо, що американське суспільство повністю підтримує це наше українське прагнення до достойного миру – підтримує нас у захисті від російської війни. І абсолютно правильні слова Президента Трампа сьогодні були, зокрема, про наш Крим: саме із захоплення Криму Росією все почалося і що якби тоді було сильне лідерство, то усієї війни просто не було б. Я подякував Президенту Сполучених Штатів Америки за всю допомогу, яку надали Сполучені Штати. Ми домовились про нашу з ним зустріч: найближчими днями в Європі будуть формати Групи семи, звісно, Україна і наш захист, наші можливості прийти до миру будуть серед головних тем.
👁 2,960 26-06-13 18:35
❗️🇺🇦🇺🇦Ми чуємо від багатьох лідерів, що не тільки Європа потрібна Україні, але й Україна потрібна Європі, і це правда. І враховуючи довготривалі наміри Росії – те, що зараз російські бази будуються поблизу Європи вже навіть там, де військових баз не було в радянський час, – це точно свідчить, що без України, без наших спроможностей і нашого досвіду Європі може бути надзвичайно складно. Треба все це брати до уваги. Безпекові виклики від Росії – не на рік і не на п’ять років. Росія обрала довготривалу антиєвропейську, антидемократичну стратегію і під неї будує свою політику. Нічого іншого з Москви не чутно. Хіба що вони намагаються підкупити тих чи інших політиків тими чи іншими вигодами. Але не заради миру, а заради того, щоб ці політики просто продали Росії інтереси своїх націй та спільні інтереси Європи. Зрештою вони програють, як Орбан, але багато хто все одно намагається подружитись із путінськими гаманцями й заплющують очі на те, що відбувається реально. Я хочу подякувати всім тим, хто все ж таки бореться за свої народи й за інтереси Європи та за безпеку у Європі, безпеку з Україною. Персонально зараз я хочу подякувати Президентці Єврокомісії Урсулі фон дер Ляєн та Президенту Євроради Антоніу Кошті за спільну роботу і всім європейським лідерам, кожному й кожній, хто ухвалює сильні та справедливі рішення. Вітаю також і Молдову із цим прогресом. Україна й Молдова разом долають цю відстань до повноцінного вступу в Європейський Союз.
👁 4,390 26-06-12 14:56
🔴🇺🇦🇺🇦Вчора й сьогодні дуже активний час наших політичних рішень. Учора провів наради з Прем’єр-міністром Юлією Свириденко, міністром оборони України Михайлом Федоровим та міністром фінансів Сергієм Марченком. Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський та начальник Генштабу Гнатов підтверджують. Погоджено шлях – збільшити фінансову стійкість нашої оборони й забезпечити подальшу трансформацію української армії. Я вдячний парламентарям, які затвердили зміни для бюджету, щоб посилити нашу оборону. Я вдячний партнерам, які нам допомагають. Перше – виплати. Є ресурс, щоб збільшити виплати в армії. Мінімум 30 тисяч гривень в тилу. Чим більше саме бойових завдань, тим більше рівень виплат. Будуть нові, відчутно сильніші контракти для піхотинців. 300 тисяч гривень в середньому на першій лінії. Все тримається на українській піхоті, на нашому українському піхотинці. Контракти будуть пропрацьовані так, щоб була чіткість: час контракту – 10 місяців, 14, 24 та конкретні умови, тобто чіткі відстрочки. Гарантовані терміни й реальні відстрочки. Окрім цього, будуть збільшені виплати для українських бойових командирів, і це має створити позитивний стимул, щоб зберегти досвід управління в армії. Кабінет Міністрів затвердить конкретний механізм, і перші нові доплати Кабмін має почати вже в червні. Друге – я вдячний усім добровольцям з інших країн, які бʼються заради нашої свободи в Україні, розуміючи, що це стосується свободи багатьох інших народів. Я доручив відкрити значно більше можливостей залучати іноземних добровольців в українську армію, і щодо цього буде більше механізмів рекрутингу. Третє – подальше спрощення переведень для воїнів, більше можливостей зростати в армії і більше позитивних стимулів, щоб приєднатися до оборони. Я розраховую, що кожен елемент змін, які зараз впроваджуються, за це літо покаже свою ефективність. Міністерство оборони представить деталі рішень.
👁 3,930 26-06-10 17:19
‼️🇺🇦🇺🇦Сьогодні підписав указ про встановлення нового спеціального дня – Дня Сил безпілотних систем. Відтепер щорічно це 11 червня. День нашої поваги, нашої вдячності СБС. Вперше у світі саме в Україні ми створили такий рід сил, максимально СБС розвиваємо, і саме українці довели, що завдяки технологічності, завдяки своїй креативності та сміливості ми можемо змінювати війну – ми можемо досягати таких цілей, які раніше були або зовсім недосяжні для звичайної зброї, або вкрай важко досяжні і вимагали шаленої витрати ресурсів. Тільки за рік після створення угруповання СБС вже уражено російських цілей різного рівня на майже 40 мільярдів доларів. Найважливіше, що це різні типи уражень і кожне додає нам можливості берегти життя. СБС Збройних сил – реально взірець для багатьох інших армій, і цими місяцями ми особливо вдячні за мідлстрайки: російська воєнна логістика на всій глибині тимчасово окупованої території тепер доступна для українських дронів. Російське прикордоння теж зазнає нашого впливу. Це відчувається ворогом, і будемо це нарощувати. Ми будемо СБС ще посилювати. Я дякую вам, воїни, та усім підрозділам, усім складовим наших Сил оборони та безпеки України, які спільно і злагоджено завдають саме таких уражень, які потрібні.