Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Віцик
Añadido 06 dic. 2025

Віцик

@vitsikkkk
Número de suscriptores: 3 672
Fotos: 870
Videos: 410
Enlaces: 422
Fuente

Віцик | от скажіть мені, нахуя так робити !? смт. Петропавлівка, Дніпропетровс...

Logotipo de la comunidad de telegram - Віцик Віцик @vitsikkkk
1 060 Vistas/Alcance 2025-12-27 18:09 Mensaje №2850
от скажіть мені, нахуя так робити !? смт. Петропавлівка, Дніпропетровська область. Магазин “ЛЕЙЛА”. ви відкрито пхаєте алкоголь людям у формі, тим, у кого всередині не просто “ важкий день ”, а війна в голові, біль, втрати і могили побратимів.продавці, вам не просто сором і ганьба - вам сором перед тими, хто вже не повернеться. алкоголь нам із ваших рук - не “ зняти стрес ”. алкоголь в руки формі - мінус пильність, мінус контроль, мінус життя.це смерть оточуючих побратимів, це трагедії, які не повернуть життя. зробив зауваження - у відповідь почув, який я “ чесний і справедливий ”. та ні шановні бізнесмєни блять.я просто кажу і бачу очевидне: ви лікуєте поранені душі алкашкою, а потім дивуємось, чому стаються біди.тепер питання до правоохоронних органів: 1. чому ви на це закриваєте очі !? 2. скільки вам за це башляють !? 3. життя військових для вас дешевше, ніж пляшка !?ГАНЬБА ПРАВООХОРОНИМ ОРГАНАМ смт. Петропавлівка Дніпропетровської області.поки одні гниють у окопах, інші заробляють на нашому болю. це не бізнес, це моральне дно.ПЕРЕСТАНЬТЕ споювати тих, хто вас захищає. кров за наслідки - буде і на ваших руках теж.ви гірше підарасів так і знайте.