Fuente
Віцик | от скажіть мені, нахуя так робити !? смт. Петропавлівка, Дніпропетровс...
1 060 Vistas/Alcance
2025-12-27 18:09
Mensaje №2850
от скажіть мені, нахуя так робити !? смт. Петропавлівка, Дніпропетровська область. Магазин “ЛЕЙЛА”. ви відкрито пхаєте алкоголь людям у формі, тим, у кого всередині не просто “ важкий день ”, а війна в голові, біль, втрати і могили побратимів.продавці, вам не просто сором і ганьба - вам сором перед тими, хто вже не повернеться. алкоголь нам із ваших рук - не “ зняти стрес ”. алкоголь в руки формі - мінус пильність, мінус контроль, мінус життя.це смерть оточуючих побратимів, це трагедії, які не повернуть життя. зробив зауваження - у відповідь почув, який я “ чесний і справедливий ”. та ні шановні бізнесмєни блять.я просто кажу і бачу очевидне: ви лікуєте поранені душі алкашкою, а потім дивуємось, чому стаються біди.тепер питання до правоохоронних органів: 1. чому ви на це закриваєте очі !? 2. скільки вам за це башляють !? 3. життя військових для вас дешевше, ніж пляшка !?ГАНЬБА ПРАВООХОРОНИМ ОРГАНАМ смт. Петропавлівка Дніпропетровської області.поки одні гниють у окопах, інші заробляють на нашому болю. це не бізнес, це моральне дно.ПЕРЕСТАНЬТЕ споювати тих, хто вас захищає. кров за наслідки - буде і на ваших руках теж.ви гірше підарасів так і знайте.