Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ViTrade
Añadido 14 jul. 2024

ViTrade

@vitradeua
Número de suscriptores: 1 193
Fotos: 602
Videos: 13
Enlaces: 693
Descripción:
Україномовний канал. Тут ти зможеш заробити $$$ @vetlifetv - нічого не закупаю, писати лише по ділу інакше бан
Fuente

ViTrade | Сьогодні 24 лютого 2026 року і для всіх українців це страшна дата поча...

Logotipo de la comunidad de telegram - ViTrade ViTrade @vitradeua
456 Vistas/Alcance 2026-02-24 08:56 Mensaje №970
Сьогодні 24 лютого 2026 року і для всіх українців це страшна дата початку найгіршого дня в історії УкраїниЯ хочу нагадати всім про цей день і цю трагічну історію для нашого народу яка не може закінчитись до сих пір...Я свою сторону обрав і якщо комусь не подобається читати відписка і покаі в свою чергу хочу сказати дякую за підтримку таких людей в крипті як @VitalikButerin і всім хто нас підтримує та допомагаєвсе що почалось на совісті рф та всіх громадян які підтримують це, майте на увазі що рано чи пізно карма прийде і до вас , за ваше мовчання, за ваше боягузство, за ваші діїЗродились ми великої години,З пожеж війни і з полум'я вогнів -Плекав нас біль по втраті України,Кормив нас гніт і гнів на ворогів.І ось ідемо в бою життєвому,Тверді, міцні, незламні мов ґраніт -Бо плач не дав свободи ще нікому,А хто борець - той здобуває світ.Не хочемо ні слави ні заплати -Заплатою нам розкіш боротьби:Солодше нам у бою умиратиЯк жити в путах, мов німі раби.Доволі нам руїни і незгоди -Не сміє брат на брата йти у бій.Під синьо-жовтим прапором свободиЗ'єднаєм весь великий нарід свій.Велику правду для усіх єдинуНаш гордий клич народові несе:"Батьківщині будь вірний до загину -Нам Україна вище понад все!"Веде нас в бій борців упавших слава -Для нас закон найвищий та наказ:Соборна Українськая Держава -Вільна, міцна, від Тиси по Кавказ. Дякую всім хто бореться та стоїть до кінця, дякую всім за допомогу і підтримку. Всім хто чекає бажаю дочекатись, всім хто на фронті повернутись живим. Ніколи не зможу забути те що сталось і те що ми переживаємо