Fuente
Щоденник Віктора 🍉 | Сьогодні наші «леви матчів» переграли Албанію в товариському матчі, де...
154 Vistas/Alcance
2026-03-31 21:07
Mensaje №2222
Сьогодні наші «леви матчів» переграли Албанію в товариському матчі, де на кону стояло ціле ніхуя))Матч в рази краще, аніж попередній позор зі ШвецієюАле це нічого не вирішує і ні на що не впливає 🤷♂️По факту, Албанія, яка грала не в свій найкращий футбол, мала би пропустити ще двійко мʼячів.Але от що я цікаве помітив…У матчі, де на збірну нічого не тисне, де нічого не стоїть на кону, хлопці і бігти почали швидше, і грати гостріше, і по воротах бити, і атакувати різкіше.Так може нам не треба грати у кваліфікаціях чи в боротьбі на великих турнірах?)) Може нам, щоб грати добре, достатньо просто катнути пару раз на рік товариські матчі, проти не сильно кращих за нас суперників і тоді точно будуть перемоги?)Це вже скепсис і сарказм звісноМені сьогодні гра наших сподобалась. Прикро що проти шведів так наче інша збірна виходила на поле.Вже очікую на інформацію від УАФ про нові кандидатури на посаду головного тренера ☺️Я підтримував збірну завждиІ пана Реброва тежДовіряючи і часом відверто стримуючи емоції Але його поведінка по відношенню до журналістів та фанатів - просто розчавлює всю повагу, яку він будував до себе роками.Це недостойно. Це не по людськи. Подякуйте фанати за підтримку і складіть повноваження. Тим паче контракт закінчується. Матчів на чолі збірної в календарі уже нема. Вийдіть з ситуації по чоловічому, аби не втратити решту поваги, яка ще десь залишилась в закутках мозку і душі.