Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Віталій Чепинога
Añadido 14 jul. 2024

Віталій Чепинога

@vitaliichepynoga
Número de suscriptores: 2 334
Fotos: 569
Videos: 16
Enlaces: 3,930
Descripción:
Дзеркало фейсбук-аккаунта Віталія Чепиноги. Всі пости без видалення та цензури.
Fuente

Віталій Чепинога | Сьогодні бачив першого жука на картоплі. Не став його вбивать. Хай їст...

Logotipo de la comunidad de telegram - Віталій Чепинога Віталій Чепинога @vitaliichepynoga
1 110 Vistas/Alcance 2026-05-29 18:22 Mensaje №4108
Сьогодні бачив першого жука на картоплі. Не став його вбивать. Хай їсть. Худе таке, змучене, самотнє, ще й холодно надворі.В 1987 році мою дивізію особливого призначення імені Дзержинського послали копать картоплю в Рязанську область. Бо хоч ти й особливого призначення, а жерти щось треба.Був кінець листопада, і було дуже холодно.Підполковник Зарецький вивів нас у чисте поле, построїв, і сказав: Смотрітє, соплякі! Пробив каблуком лід на калюжі, вмочив туди помазок, намилився і почав бриться.Це мало демонструвати честь і славу руського оружія, дурость і лихе зухвальство совєцького офіцера... "В одній руці у ведмедя молоток, а в другій - балалайка".Потім підполковник Зарецький напився з рязанськими тракторістами самогону, заснув в кукурудзі, і насрав собі в штани.Отак, будуй собі імідж роками по Клаузевіцу й Суворову, а як усрався в штани, то вже важко щось зробить з іміджем. Воно непод'йомне.З нашої дивізії набирали кремлівців, щоб стоять коли мумії Леніна і не моргать.Я то зразу відсіявся, бо мене 1.76. А там був критерій - 1.94. А Валєри Клімика з Хмельницького було рівно 1.94.Але його тож не взяли. Сказали: ніс кривий.Валєра каже: в мене й хуй кривий, але досі ніхто не жалувався...Валєру потім звали Кривонос, або Кривохуй...Їхали з Валєрою додому, на дємбель. На Київському вокзалі Москви побачили якийсь побочний сарай з дерева.Валєра каже: давай, підпалимо!- Нахуя? - питаю- Та, просто так, каже Валєра... - Перестройка ж!Підпалили, втекли, сміялися...За моїми даними, Валєра зараз в ЗСУ.Бодай один Кривоніс має бути в українському війську у всякі часи...))Віталій Чепинога | Підписатися