Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - камо грядеши
Añadido 06 ene. 2025

камо грядеши

@virginiaunderwater
Número de suscriptores: 535
Fotos: 1,170
Videos: 21
Enlaces: 213
Descripción:
книжки, старість, вайб @bezimennyk
Fuente

камо грядеши | ще був один момент, який мені відкрив очі на те, що мене виховували як...

Logotipo de la comunidad de telegram - камо грядеши камо грядеши @virginiaunderwater
235 Vistas/Alcance 2025-12-09 12:02 Mensaje №1587
ще був один момент, який мені відкрив очі на те, що мене виховували якось інакше. моя бабуся як людина радянська завжди казала мені, що моє взуття має бути чистим і доглянутим, тому її так шокує, що я заношую його до дірок і продовжую ходити з дірками, бо я люблю ці черевики! коли я приїжджаю до неї в гості, дідусь завжди чистить мені чоботи, хоча я ніколи не прошу про це, вони ж собі думають, що це обовʼязково. так от. в Німеччині мій кабінет був просто біля кабінету завкафедри, професорки, з якою ми часто ходили на обід, каву, багато спілкувалися, тому вона зазвичай заходила до мене привітатися і попрощатися, бо я сиділа у себе майже до ночі, і от якось в грудні вона приїхала на роботу на велосипеді і зайшла спитати мене, як діла. і як же мені було невдобно дивиться на її заляпані брудом черевики😭я думала про це потім весь день, що моя бабуся не витримала б цієї картини, бо німкеня не витерла бруд, вона просто так ходила того дня, бо ну шо тут такого, якщо подумать. просто менше треба накручувать себе щодо зовнішнього, вибачте за цю мораль, бо ці брудні черевики я тепер згадую з таким зворушенням, бо нічого страшного у цьому не було, черевики як черевики