Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - ВІДСІЧ
Añadido 14 jul. 2024

ВІДСІЧ

@vid_sich
Número de suscriptores: 1 018
Fotos: 1,220
Videos: 177
Enlaces: 363
Descripción:
Офіційний канал Громадянського руху «Відсіч» Ми в соцмережах: https://www.facebook.com/vidsich https://www.instagram.com/vidsich https://twitter.com/Vidsich Якщо маєте питання, пишіть: @lovc4
Fuente

ВІДСІЧ | окей, я це бачила, читала і не згодна з написаним🙋‍♀почнемо з того, що...

Logotipo de la comunidad de telegram - ВІДСІЧ ВІДСІЧ @vid_sich
733 Vistas/Alcance 2024-12-28 13:35 Mensaje №1765
окей, я це бачила, читала і не згодна з написаним🙋‍♀почнемо з того, що Блєдному заборонили в'їзд в ЄС на 10 років за просування російської мови на теренах іншмх держав після початку повномасштабної війни. по-друге, як організаторка, я маю не одного знайомого, які до повномасштабної війни і після неї мали можливість побалакати з Блєдним (тусовка музиків дуже тісна), і дізнатись з вуст в уста його позицію що до вторгнення, і, чесно кажучи - з усіх виконавців "які і до п.війни писали російські пісні" - Кіріл остання людина, яка справді підтримує Україну, чи взагалі колись планував.Податки з його пісень (більшісь записана на російських лейблах) далі йде на росію, що логічно є податками на війну, яка триває.Мені щиро шкода людей, яким довелося пережити окупацію на початку п.вторгення, але я знаю іншу сторону медалі, де ціла комьюніті молоді з Маріуполя (а це віком від 16 до 25 років), просуває зараз саме українську культуру, українську мову та музику. І я вважаю, що нашій державі зараз - це необхідно. Замість того щоб і далі хавати такі гурти як КісКіс, Олімпос, ПМ, Нєрви, Нойз, Пірокінезіс - можна знайти чудові українські замінники, які будуть не гірше, а зазвичай навіть ліпше!Фраза "Потрібна пєрєдишка" це взагалі не той термін, який тут доречний. Тому що безліч українських гуртів зараз старається вибиватись в "чарти" своєю творчістю, а ми їх і далі перекриваємо проросійським єблом, яке за кордоном соромило Україну, а тепер, певне, десь ховаєтья на її теренах:)Раджу відкривати для себе нових митців, нову музику та гурти, а не чіплятись за спогади 16-20року🙋‍♀