Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Нотатки Пастора NP
Añadido 14 jul. 2024

Нотатки Пастора NP

@vgolovach
Número de suscriptores: 5 884
Fotos: 396
Videos: 267
Enlaces: 405
Descripción:
Ділюсь свіжими думками, зі свого життя. Буду радий вам послужити. Цитат з книг, нотатки з проповідей, та інші цікаві матеріали. Є питання - @V_T_Golovach
Fuente

Нотатки Пастора NP | Думки із сьогоднішнього служіння від пастора.ЩО ПОТРІБНО ВІДПУСТИТИ ПЕ...

Logotipo de la comunidad de telegram - Нотатки Пастора NP Нотатки Пастора NP @vgolovach
2 160 Vistas/Alcance 2025-12-07 12:30 Mensaje №1278
Думки із сьогоднішнього служіння від пастора.ЩО ПОТРІБНО ВІДПУСТИТИ ПЕРЕД НОВИМ РОКОМ.1. ДУШЕВНІ ТА ДУХОВНІ ЗВʼЯЗКИ, ЯКІВИСНАЖУЮТЬ.ЗВ'ЯЗОК, ЯКИЙ НЕ ВІД БОГА, ЗАВЖДИ КРАДЕ МАИБУТНЄ.- залежність від інших думок щодо мене;- нечисті звʼязки з друзями, сімʼєю; - не закриті історії з минулим;2. ОБРАЗИ Й НЕ ВИБАЧЕННЯ«КОЛИ ТИ ТРИМАЄШ ОБРАЗУ - ТИ ТРИМАЄШ СЕБЕ У ВʼЯЗНИЦІ.»Образа - це тягар, який несе людина в собі! «Якщо я тебе десь обідив - пробач!» - це не вибачення! Запитай людину, чи дійсно було щось що тебе образило. Для прощення потрібна одна людина, для примирення - дві, це взаємний крок. Якщо ти простив - ти вільний, ти не у вʼязниці. 3. НЕРЕАЛІЗОВАНІ ОЧІКУВАННЯ ТАРОЗЧАРУВАННЯ РОКУ.РОЗЧАРУВАННЯ - ЦЕ ЯДРО, ЯКЕ РУИНУЄ ВІРУ, ЯКЩО ЙОГО НЕ ВИКОРІНИТИ.Ці речі приносять апатію в наше життя. Ці речі, які треба викорінювати. Якщо цього року ви не підкорили «Еверест», спробуйте в майбутньому знову. «Тренуйся» і роби це! «Еверест» вам нічого не винен от, але якщо це ваша ціль - вперед! Не живіть минулим, досягайте майбутнього! 4. ПРОВИНИ ТА ПОМИЛКИ, ЯКІ БОГ УЖЕ ПРОСТИВ.МИ ЧАСТО ПАМʼЯТАЄМО ТЕ, ЩО БОГУЖЕ СТЕР.Те, що Бог простив диявол намагається згадувати.Шукай не підтвердження, а утвердження в прощенні Ісуса.5. СТРАХИ ЩОДО МАЙБУТНЬОГОСТРАХ ЗАКРИВАЄ ДВЕРІ, ВІРА - ВІДКРИВАЄ ДВЕРІ.Шукай відкриті двері, якщо інші закриті. «Господь, скажи мені де шукати!»Чому люди не можуть відпустити? - бояться втратити частинку себе, бо багато речей вже ідентифікували себе в житті. - не бійся залишити старі емоції. Якщо не відпустити? - втрата сили, радості, не буде прориву. - відсутність сили та цикл помилок. Вихід!!!- Назви це- Визнай це - Вибач і благослови- поклади до ніг Ісуса Після цього прийде бачення від БогаНе можеш взяти нове тримаючи старе!!