Fuente
Вісник ОНМедУ | 4 квітня 2025 року в Одеському національному медичному університеті ві...
553 Vistas/Alcance
2025-04-07 16:57
Mensaje №2579
📌 4 квітня 2025 року в Одеському національному медичному університеті відбувся Відкритий університетський турнір з шахів за ініціативою Студентського самоврядування університету та кафедри Фізичної реабілітації, спортивної медицини та фізичного виховання. У заході взяли участь здобувачі освіти з 1 по 6 курс медичного та стоматологічного факультетів, інтерни, а також викладачі університету.Турнір розпочався з урочистого відкриття, під час якого з вітальним словом до учасників звернулася завідувачка кафедри Фізичної реабілітації, спортивної медицини та фізичного виховання, доктор медичних наук, професор Ольга ЮШКОВСЬКА.До привітань також долучилися Голова студентського самоврядування Софія МАТЮШЕНКО та Голова спортивно-оздоровчої комісії медичного факультету Юлія ХРАПОВА.Змагання проходили у форматі швейцарської системи, що дозволило кожному учаснику зіграти декілька партій з різними суперниками.За результатами змагань переможцями турніру стали:🥇1 місце – Марко КОЛОМІЄЦЬ, аспірант 1-го року 🥈2 місце – Михайло ГУЛАК, здобувач освіти 2 курсу 8 групи🥉3 місце – Вадим КРАВЧУК, здобувач освіти 1 курсу 11 групи.Переможці отримали дипломи та пам’ятні нагороди.Наш інстаграмОфіційний канал ОНМедУ