Fuente
Вісник ОНМедУ | Творимо добро разом!Представники студентського самоврядування Одеськог...
590 Vistas/Alcance
2024-12-06 18:30
Mensaje №2471
Творимо добро разом!Представники студентського самоврядування Одеського національного медичного університету спільно з працівниками бібліотеки ОНМедУ організували і провели важливу благодійну акцію, спрямовану на підтримку вихованців Будинку дитини «Сонечко». У рамках заходу було організовано збір солодощів, фруктів та наборів для творчості, які були передані дітям з нагоди Дня Святого Миколая. 🎁🎉6 грудня, у святковий для кожної дитини день, працівники бібліотеки Ірина Грабарчук і Яна Швидка разом з головою студентського самоврядування ОНМедУ Софією Матюшенко і представницею активною молоді університету Марією Драганюк завітали до Будинку дитини на святкову зимову виставу, яку підготували маленькі вихованці. 🎄🎅Значення цієї події є надзвичайно важливим як для дітей, так і для суспільства загалом. Завдяки підтримці і спільним зусиллям організаторів вдалося не лише подарувати дітям подарунки, а й створити для них атмосферу свята. Радість і вдячність дітей стали свідченням того, наскільки значущими є такі ініціативи.🎁До заходу також долучилися військові волонтери, які своїм прикладом продемонстрували важливість взаємодії та підтримки, навіть у складні для країни часи.🎁Ця ініціатива засвідчує прагнення університетської спільноти брати участь у соціально значущих проєктах. Вона також підкреслює важливість єдності суспільства у творенні добрих справ і піклуванні про підростаюче покоління.🎀❤️Ця подія — нагадування всім нам, що добро починається з кожного з нас, а щасливі дитячі очі — це найкраща нагорода за нашу турботу. Творімо дива разом!❤️Наш інстаграмОфіційний канал ОНМедУ