Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Vertigo
Añadido 06 dic. 2025

Vertigo

@vertigoUA
Número de suscriptores: 1 579
Fotos: 507
Videos: 55
Enlaces: 501
Descripción:
Офіційний телеграм-канал vertigo.com.ua — українського медіа про кіно, серіали, комікси, відеоігри та попкультуру загалом. З питань реклами звертайтеся до @yupovoroznyk Підтримати проєкт — http://bit.ly/373eOEE
Fuente

Vertigo | Американський кіноринок починає здогадуватися, що мистецтво не поза по...

Logotipo de la comunidad de telegram - Vertigo Vertigo @vertigoUA
327 Vistas/Alcance 2026-01-28 11:04 Mensaje №1035
Американський кіноринок починає здогадуватися, що мистецтво не поза політикою (але не сильно)Спочатку зірки почали відкрито говорити про еміграцію, а тепер протести дійшли й до головного інді-майданчика країни — Sundance Film Festival.Цьогорічний Sundance у Парк-Сіті проходить у напруженій атмосфері. Фестиваль триває — з прем’єрами, вечірками та бренд-зонами, — але паралельно його накрила політична реальність США. Після вбивства в Міннеаполісі медбрата Алекса Претті федеральними агентами ICE тема насильства держави та імміграційної політики стала центральною навіть там, де зазвичай говорять про кіно.Про трагедію зі сцени прямо говорили режисерка Ава Дюверней, актори Олівія Вайлд, Едвард Нортон, Дженна Ортега, Наталі Портман. Вони визнавали дисонанс між святкуванням кіно й тим, що країна переживає хвилю державного насильства.Частина гостей фестивалю прийшли у значках «ICE Out».Протести все ж дісталися центру міста. Спершу — невеликий мітинг «Sundancers Melt ICE», у якому взяв участь Елайджа Вуд, згодом — повноцінна хода з гаслами «Abolish ICE». Паралельно дедалі більше зірок публічно дистанціюються від США. Крістен Стюарт заявила, що «ймовірно не залишиться в Америці», бо не може там вільно працювати. Раніше країну вже залишили Еллен Дедженерес та Розі О'Доннелл, а Джеймс Кемерон відкрито заявив, що не планує повертатися зі Нової Зеландії, називаючи США небезпечними й антинауковими.І хочеться лише задумливо спитати, чи можемо ми якось допомогти дружньому американському народові?