Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Vereshit
Añadido 14 jul. 2024

Vereshit

@vereshit
Número de suscriptores: 13
Fotos: 37,700
Videos: 17,500
Enlaces: 5,160
Descripción:
You can view and join @vereshit right away.
Fuente

Vereshit | Російський диктатор виліз із бункера і, за традицією, набрехав про усп...

Logotipo de la comunidad de telegram - ВЕРЕSHITЬ Vereshit @vereshit
298 Vistas/Alcance 2025-12-17 11:20 Mensaje №67963
🤡 Російський диктатор виліз із бункера і, за традицією, набрехав про успіхи "другої армії"Путін виступив на засіданні колегії Міноборони РФ. Про що цього разу він брехав? 🤡 "Російські військові успішно розбивають, зокрема, елітні частини ЗСУ, включаючи підрозділи, підготовлені на Заході". 🤡 "Російська армія може нарощувати темпи наступу, в тому числі на стратегічно важливих напрямках". 🤡 "Російська армія звільнила у 2025 році понад 300 населених пунктів, включаючи великі міста". 🤡 "Збройні сили РФ завоювали стратегічну ініціативу в зоні "СВО" і міцно утримують її на всій лінії фронту". 🤡 "Твердження про те, що Росія є загрозою для Європи - брехня і маячня". 🤡 "Геополітична ситуація у світі залишається напруженою, а в низці регіонів - критичною". 🤡 "Ми б хотіли усунути першопричини конфлікту за допомогою дипломатії, але якщо нам відмовлять у розмові, Росія досягне звільнення "історичних земель" військовим шляхом". Ну і, вже традиційно - "Орешник" поставлять на бойове чергування до кінця цього року. Якось, скільки не погрожують, у них цей "Орешник" ніяк не встає😂