👁 666
25-11-19 18:57
🇺🇦759 485 гривень — внесок учнів, батьків і вчителів Великодимерського ліцею на підтримку ЗСУ!💪Ці кошти стали реальною допомогою для наших захисників, яким передано необхідне спорядження й техніку:автомобіль — для мінометного батальйону «Гроза» бригади «Буревій»;🔹3 Starlink та телевізор — для 136-го механізованого батальйону;🔸2 “Чуйки” — для Івана Половка (10-та гірсько-штурмова бригада) та Володимира Москалика (116-та механізована бригада);🔹10 бронековдр — для підрозділу ГУР «Вікінги»;🔸3D-принтер — для 118-ї окремої механізованої бригади;🔹рацію — для Руслана Безсмертного (ВЧ ХНУПС, підрозділ «Материк»).☺️На зустріч завітали як представники військових частин, так і знайомі захисників, які передадуть допомогу тим, хто нині на передовій і не зміг бути присутнім особисто.Окрім цього, 50 000 гривень було передано родині учениці 11 класу, чий будинок постраждав у пожежі.Ми щиро дякуємо всім, хто долучився: кожній дитині, кожному вчителю та кожному з батьків,адже всі зібрані кошти було використано!