Iniciar sesión Registro
Anuncios
Tu espacio publicitario
Reserva este slot exclusivo para el periodo elegido.
Comprar publicidad →
Logotipo de la comunidad de telegram - Закрита Веломайстерня
Añadido 14 jul. 2024

Закрита Веломайстерня

@vasilebike
Número de suscriptores: 4 035
Fotos: 1,100
Videos: 50
Enlaces: 251
Descripción:
Це канал про велосипеди від Василя Капущак (Vasile Capusceac). Ми обговорюємо світ навколо велосипеду.
Fuente

Закрита Веломайстерня | Залюфтив перемикач GX (не мій). Виникло питання, чи XX1 чимось відрізн...

Logotipo de la comunidad de telegram - Закрита Веломайстерня Закрита Веломайстерня @vasilebike
2 700 Vistas/Alcance 2024-10-30 16:58 Mensaje №1239
Залюфтив перемикач GX (не мій). Виникло питання, чи XX1 чимось відрізняється від GX, нажаль інформації в Інтернеті не знайшов.Колись читав, що ХХ1 зібрани та зроблені з більшою точністю (та з кращих матеріалів) що збільшує ресурс. Маю погодитись, що точність деталей та зборки має велике значення. Як тільки у чомусь з'являється люфт, то процес руйнування пришвидшується разом з люфтом. По пам'яті, ХХ1 дійсно мали менший люфт з коробки. Що до матеріалів, то мені відомо що піни/штіфти паралелограму ХХ1 зроблені з титану. Але по ідеї втулки ковзання такі самі. Є теорія, що сам паралелограм кращої якості, з більш твердого алюмінію. Але можливо й ні. Багато в мережі відео/фото з люфтящими GX, з ХХ1 мало. Але це можливо пояснюється різною кількістю перемикачів у людей. Я все ж схиляюсь до того, що більш дорогі перемикачі мають більший ресурс, але на 100% не готовий під цим підписатися. Комплект від Leap допоміг, перемикач тепер має такий самий люфт як новий оригінальний. Подивимось як воно буде працювати...